Výhody kofeinu

Výhody kofeinu

Kofein, chemický známý jako C8H10N4O4, je stimulant, který zvyšuje bdělost působením na centrální nervový systém. Kofein je nejpopulárnějším stimulantem na celém světě. Mezi nejpopulárnější nápoje s obsahem kofeinu patří káva, čaj a různé energetické nápoje. Kofein ne jenom, že povzbuzuje organismus k vyšší bdělosti, ale také má pro tělo spousty jiných zdravotních přínosů.
Tuk, který potřebujete: EFA

Tuk, který potřebujete: EFA

Vyhlásili jste válku tukům? Držet jejich příjem pod přísnou kontrolou není nic jednoduchého, když jsme na každém kroku vystaveni nástrahám pouličních kiosků, široké nabídky mléčných lahůdek, salátových zálivek, dresinků a dalších dobrot, které jsou tuky mnohdy přesyceny, ale chutnají.
Vyřeší CLA problémy s nadváhou?

Vyřeší CLA problémy s nadváhou?

Hubnutí má spousty úskalí, takže se zdá, že nejlepší metodou, jak se zbavit nadbytečných kil ve fitness je neztloustnout. To, že jsme se stali narkomany chuti, možná sice může nárazově obloudit naší duši, ale tělesná schránka to příliš neocení.
Nejlepší suplementy

Nejlepší suplementy

Stovky suplementů mají dnes k dispozici vyznavači kulturistiky a fitness. Otázka však zní: Které z nich si však vybrat, aby nám pomohly vybudovat vytouženou muskulaturu?
50 pravidel

50 pravidel

Pro budování hmoty a odbourávání tuku
Pumpování a prokrvovací trénink

Pumpování a prokrvovací trénink

Arnold Schwarzenegger považoval fenomén napumpování za podstatný ukazatel kvality tréninku, Vince Gironda zase ve svém učení často varoval před tzv. falešným napumpováním a brojil proti častým, málo intenzivním tréninkům, které se vyznačují ztrátou napumpování.
Důležité věci

Důležité věci

Podle mizivého počtu lidí s opravdu kvalitními postavami lze soudit, že lidé v posilovnách a fitness-centrech dělají téměř všechno špatně. Jak se dozvíte z textu, ani většina správných věcí po většinu času nemusí být to pravé.
Jídlo před tréninkem a po tréninku

Jídlo před tréninkem a po tréninku

Poznatky o výživě jsou určující pro vaše pokroky
Jak se hubne s chrómem?

Jak se hubne s chrómem?

Možná jste už vyzkoušeli spoustu pilulek na zhubnutí nebo prodělali spoustu odtučňovacích kůr a diet. Většinou bez uspokojivého a trvalého výsledku.
Desatero spinningu

Desatero spinningu

Fitnesky, instruktorky spinningu a aerobiku Jany Vodičkové