20+ let

3 000 000+ objednávek

230 000+ FB fanoušků


Jsme největší prodejce fitness a sportovní výživy v České republice

Vážení zákazníci,

za dobu našeho působení na trhu jsme uspokojili statisíce zákazníků kvalitním značkovým zbožím, které nabízíme v naší obchodní síti.

Počátkem roku 2007 byla změněna právní subjektivita provozovatele serveru fitness.cz na společnost  Homegym s.r.o. Hlavní důvodem pro tuto změnu je vstup značky fitness.cz na další evropské trhy: Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Výrobci a dovozci zboží nabízeného v naší obchodní síti nás ustanovili, jako oficiální partnery pro prodej na internetu v ČR. V současné době jsme největšími prodejci značek KETTLER a TUNTURI na českém a slovenském trhu. 

Naše služby velmi často využivají i provozovatelé komerčních, klubových a nemocničních zařízení, policie, hasiči a školy. Pro tyto odběratele vždy připravujeme individuální cenové a dodací podmínky. Díky dostatečným skladovým zásobám vybavujeme tyto zařízení v krátkých termínech kvalitními stroji a trenažéry. Garanční prohlídky vyškoleným odborníkem provádíme zdarma jako součást poskytovaných služeb (po 6-ti a 12-ti měsících provozu). Výrazně touto službou prodlužujeme životnost jednotlivých trenažérů a zařízení.

Poradenský servis v oblasti sestavování dietních i tréninkových cyklů zajišťuje vyškolený odborník - kvalifikovaný instruktor s certifikátem získaného odborného vzdělání. Samozřejmostí je další vzdělávání našich instruktorů ve spolupráci s organizacemi Human Kinetics Europe, International Weight Training Association a Fitnet - vzdělávací a konzultační centrum.

Díky kvalitě služeb a komplexnosti nabídky jsme největší prodejce fitness zbožím v ČR.

Za provozovatele serveru

Vladan Sedláček
jednatel

Provozovatel:
Homegym s.r.o.
Na Zahradách 2A  
69002 Břeclav 
IČO: 27708144
DIČ: CZ27708144
Zápsáno na Obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 53530
e-mail: master@fitness.cz
tel.: +420 724 347 444

Zvětšit mapu

Loga a ikonky Fitness.cz ke stažení naleznete zde