Jsme prodejce fitness a sportovní výživy

Provozovatel:
HomeGym s.r.o.
Na Zahradách 3517/2A
690 02 Břeclav
Zvětšit mapu

e-mail: master@fitness.cz
Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde


IČO: 27708144
DIČ: CZ27708144
Registrace k DPH v EU: ATU68673/1266, SK4020243194, HU26902270
Zápsáno na Obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 53530


Loga a ikonky Fitness.cz ke stažení naleznete zde


Vážení zákazníci,

za dobu našeho působení na trhu jsme uspokojili miliony zákazníků v ČR, SR, Maďarsku a Rakousku kvalitním značkovým zbožím, které nabízíme v naší obchodní síti.

Počátkem roku 2007 byla změněna právní subjektivita provozovatele serveru fitness.cz na společnost  Homegym s.r.o. Hlavní důvodem pro tuto změnu je vstup značky fitness.cz na další evropské trhy: Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Jsme jedním z mála prodejců sportovní výživy, který sídlí ve vlastních skladech v nových budovách s řízenou vzduchotechnikou, kde skladovací podmínky splňují ty nejpřísnější kritéria pro skladování potravin. První etapa výstavby našich skladů byla zahájena v roce 2014 a poslední etapa byla dokončena v roce 2016. Naše skladovací plocha přesahuje 1.000m2 plochy pro uskladnění paletových zásob a dále plocha více než 1.000m2 v moderních regálových systémech. Velikost našeho skladu nám umožňuje mít ve stálých skladových zásobách, více než 100.000 položek nabízeného sortimentu. I díky tomuto zázemí jsme schopni expedovat vaše objednávky v den objednání, nejpozději následující pracovní den.

Jako přední distributor sportovní výživy ve středoevropském regionu nabízíme vlastní privátní značku Vitalmax vyráběnou výhradně pro naši společnost Homegym s.r.o.. Kvalita výrobků vychází z vysokého standardu, který klademe na výrobce. Díky tomu, že výrobky putují z výroby, přímo na náš sklad, můžeme nabídnout zákazníkům ty nejlepší ceny na jednotlivé výrobky i při zachování nejvyšší kvality použitých surovin. Všechny výrobky jsou vyráběny v České republice výhradně ze surovin s původem v EU. Při tvorbě receptur výrobků Vitalmax spolupracujeme s předními odborníky z oblasti sportovní výživy.

Nedílnou součástí naší nabídky jsou posilovací a fitness stroje. Naše služby využívají nejen domácnosti, ale velmi často i provozovatelé komerčních, klubových a nemocničních zařízení, policie, hasiči a školy. Pro tyto odběratele, v závislosti na množství zakoupených trenažerů, vždy připravujeme individuální cenové a dodací podmínky. Díky dostatečným skladovým zásobám vybavujeme tyto zařízení v krátkých termínech kvalitními stroji a trenažéry. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis prováděný u zákazníka. Následně odběratelům nabízíme nákup sportovní výživy za zvýhodněné, nebo i velkoobchodní ceny a to i bez splněnění odběrových kritérií.

Poradenský servis v oblasti suplementace sportovní výživy zajišťuje vyškolený odborník - kvalifikovaný instruktor s certifikátem získaného odborného vzdělání. Samozřejmostí je další vzdělávání našich instruktorů ve spolupráci s organizacemi Human Kinetics Europe, International Weight Training Association a Fitnet - vzdělávací a konzultační centrum.

Díky kvalitě služeb a komplexnosti nabídky jsme největší prodejce v oblasti fitness zboží v ČR.

Za provozovatele serveru

Vladan Sedláček
jednatel