Posilovací stroje

Většinu naší nabídky tvoří posilovací stroje: běžecké pásy, cyklotrenažery, crossové trenažery, činky, ergometry, hrudní pásy, rotopedy, posilovací lavice, posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA.

POSILOVACÍ STROJE TESTUJEME PRO VÁS!
Než je posilovací stroj zařazen do prodeje na fitness.cz, prochází důkladnými testy našich testerů. Pokud výrobek splní tvrdá testovací kritéria, rádi Vám jej nabízíme.

SERVIS POSILOVACÍCH STROJŮ
Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vždy přímo u zákazníka. Nemusíte tedy posilovací stroje o váze mnoha desítek kilogramů nikam převážet. Díky každodennímu rozvozu několika vozidly po celé ČR i SR můžeme tyto služby opravdu garantovat v krátkých termínech. U nás nečekáte mnoho týdnů na opravu stroje! Servisní technici jsou školeni přímo na výrobních linkách výrobců nebo v servisních střediscích mateřských závodů. 

DOPRAVA A MONTÁŽ POSILOVACÍCH STROJŮ
Doprava všech fitness zařízení označených ikonou "Doprava zdarma" v ČR i SR je vždy zdarma. U položek označených modrou ikonou "montáž zdarma" je prováděna i montáž stroje servisním technikem přímo u zákazníka. Posilovací stroj je sestaven odborně, nehrozí riziko poškození posilovacího stroje při montáži zákazníkem.

EXPEDICE POSILOVACÍCH STROJŮ
Většina objednaných trenažérů je odesílána ještě v den objednání, nejpozději následující pracovní den. Před odesláním je zákazník telefonicky kontaktován pracovníkem expedice z důvodu upřesnění termínu dodání.
Je-li nabízena i montáž zdarma - termín dovozu a montáže je rovněž telefonicky upřesněn a to v dostatečném předstihu. 

Setkáváme se se žádostmi zákazníků o poskytnutí servisu posilovacích strojů i trenažérů, které jim jejich prodejce odmítne plnit po uplynutí záruční doby. My našim zákazníkům poskytujeme zákaznickou podporu po celou dobu užívání posilovacího stroje!

Díky kvalitě služeb a komplexnosti nabídky jsme největší prodejce s fitness zbožím v ČR.