20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


AKCE 4+1 NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml

 | Sleva za registraci
Kategorie

Minerály

HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Nutrend

ExpediceSkladem - ihned k expedici
Balení (popis)4 x 10x 25 ml
Doporučení1 pitná monodóza MAGNESLIFE (25 ml) v průběhu fyzického výkonu
AKCE 4+1 NUTREND MAGNESLIFE 10x25mlAKCE 4+1 NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml
NUTREND MAGNESLIFE 10x25mlNUTREND MAGNESLIFE 10x25ml

 

Složení:

voda, citronan hořečnatý, fruktóza, glukóza, regulátor kyselosti kys. citronová, konzervanty (kyselina sorbová, benzoan sodný), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), sladidla acesulfam K a sukralóza.


MAGNESLIFE
Nutriční hodnoty: 100 ml25 ml
Energetická hodnota221 kJ/51,5 kcal55,2 kJ/12,9 kcal
Bílkoviny0 g0 g
Sacharidy6,5 g1,6 g
Cukry6,5 g1,6 g
Tuky0 g0 g
Nasycené mastné kyseliny0 g0 g
Vláknina0 g0 g
Sodík0 g0 g
Hořčík1000 mg = 267 % ddd250 mg = 67 % ddd
Vitamin B632 mg = 2286 % ddd8 mg = 571 % ddd
ddd = doporučená denní dávka

Displej: 10x 25 ml
Počet displejů v kartonu: 20 ks

 

MAGNESLIFE je vysoce účinný roztok iontů hořčíku (magnesia) s vitaminem B6 pro akutní řešení svalových křečí.
Forma roztoku zajišťuje maximálně rychlý účinek. Organické nosiče iontů hořčíku jsou garanty vysoké využitelnosti a vstřebatelnosti.
Praktické balení v jednorázových monodóz dává možnost mít MAGNESLIFE kdykoliv u sebe a použít ho právě při signálech přicházejících svalových křečí v průběhu výkonu.

MagnesLife je určený pro:

sportovce a jedince s vysokou fyzickou zátěží – pomáhá řešit svalové křeče,uvolňování nervosvalového napětí, regeneraci a relaxaci – ideální je použít večer před spaním,jedince se zvýšenou dispozicí k latentní tetanii – kdykoliv v průběhu dne, kdy cítíte přicházející signály nedostatku hořčíku,řešení úbytku hořčíku po požívání alkoholu,užití ve stresových situacích a při zvýšené duševní námaze

 

Charakteristika účinných látek MagnesLife:

Hořčík (magnesium - Mg ) patří mezi nejdůležitější minerální látky nezbytné pro život, které si člověk nedokáže sám vytvořit. Proto jsme odkázáni na jeho příjem potravou. Jeho nedostatek zapříčiňuje vznik svalových křečí.
Hořčík plní mnoho životně důležitých funkcí při regulaci energetického metabolismu, protože působí jako kofaktor a aktivátor řady enzymů. Je také zapojen do metabolismu vápníku - chrání před usazováním přebytečného vápníku do měkkých tkání (srdce, ledviny, cévní stěny), stimuluje tvorbu protilátek a zvyšuje imunitu. Nedostatkem hořčíku často trpí diabetici, lidé se zažívacími poruchami (celiakií, průjmem) a ledvinovými chorobami.Přídavek ve vodě rozpustného vitaminu B6 (pyridoxin), který musí být neustále doplňován ze stravy, podporuje přechod hořčíku přes buněčnou membránu do nitra buňky, což napomáhá upravovat množství hořčíku uvnitř buněk. Čím větší spotřebu bílkovin máte, tím větší množství vitaminu B6 budete potřebovat.

 

Doporučené dávkování:

1 pitná monodóza MAGNESLIFE (25 ml) v průběhu fyzického výkonu, když ucítíte signál přicházejících svalových křečí,při dlouhotrvajícím či náročném výkonu mějte dávku MAGNESLIFE vždy u sebe a použijte v případě prvních signálů přicházejících křečí,1 pitná monodóza v průběhu dne, vhodné před spaním, pro všechny, kteří mají nedostatečný příjem hořčíku klasickou stravou. Dále je vhodné MAGNESLIFE zařadit před spaním pro osoby, které se cítí nadměrně unavení, či jsou vystavení velkému fyzickému či psychickému stresu,maximálně 1 monodóza 1 x denně.Nepřekračujte doporučené dávkování!

Dávkování MAGNESLIFE u dětí od 3 let je nutno vždy konzultovat s lékařem.

Použití:

Podávejte vylitím obsahu lahvičky do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody.

Zapíjet pouze vodou či hypotonickým nápojem. 

Doporučujeme zapíjet dostatečným množstvým nápoje.

 

Pro přípravu nejsou vhodné mléčné nebo alkoholické nápoje.

Po otevření obsah lahvičky spotřebuje nejpozději do 24 hodin.

Před použitím protřepejte!

Případný mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu.

 

Doplněk stravy, se sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

 

Suplementační plán

V průběhu tréninku

NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml

NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml - SLEVA 15%

Vysoce účinná tekutá forma magnesia pro předcházení a akutní řešení svalových křečí.
Komentáře ke zboží NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml
Počet kusů v balení  |  Roman  |  NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml
 
Kolik kusů ampulí je prosím v balení? Méně informací
RE: Počet kusů v balení  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, v balení je 10 ampulí Nutrend Magneslife.
Proti svalovým křečím  |  Roman  |  NUTREND MAGNESLIFE 10x25ml
 
Mám problémy se svalovými křečemi při dlouhotrvající zátěži-jízda na kole. Tento výrobek je pro jejich odbourání, když nastanou. Který z minerálních doplňků výživy by byl vhodný jako preventivní k tomuto Magneslife? Více informací
RE: Proti svalovým křečím  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, osobně mám velmi dobré zkušenosti s doplňkem Penco AC Salts.
RE: Proti svalovým křečím  | Anonymní uživatel 
 
Mám (měl jsem podobné problémy). Určitě nepít několik dní před velkou zátěží (závod) alkohol, především víno. Strečink po zátěži je samozřejmostí. Pozor na velké množství kofeinu. Především v horku je třeba dodržovat pitný režim, a to už den před zátěží. Nevím to jistě, ale myslím, že s užíváním glutaminu se křeče úplně vytratily. To magnesium vzít preventivně poslední dva dny před zátěží. A samozřejmě trenovat absolutní sílu, tzn. třeba krátké prudké kopce na velkou a tlačit silově, co to jde.