20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


LACTOSOLV 30 kapslí

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Sciotec Diagnostic

Kategorie

Enzymy

ExpediceDočasně vyprodáno
Záruční doba11/2015
Balení30 kapslí
Doporučeníužívejte v množství 1 kapsle těsně před jídlem obsahujícím laktózu. Tobolka se užívá vcelku a zapije se malým množstvím tekutiny. 1 kapsle degraduje přibližně 6,5 g laktózy
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
LACTOSOLV 30 kapslí

Balení / Expedice
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
30 kapslíDočasně vyprodáno
299 Kč
30%
210 Kč
183 bez DPH

 

Výživový doplněk LACTOSOLV ® 17500 FCC (Food Chemicals Codex) obsahující laktázu.
Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které mají potíže s trávením laktózy. Snášenlivost laktózy je individuální. O úloze laktózy ve vaší stravě se poraďte s odborníky.

Intolerance laktózy (nesnášenlivost laktózy) je neschopnost organismu tolerovat mléko a mléčné výrobky. Je způsobena nepřítomností enzymu laktáza nebo jeho nedostatečnou činností. Projevuje se již u novorozenců a kojenců, ale jeho vznik není vyloučen ani v pozdějších období. Projevuje se kysele zapáchajícími řídkými stolicemi, bolestmi břicha, které přicházejí 30 minut až 12 hodin po požití mléka, při plynatosti, pocitu plnosti, kručení v břiše, pocit přelévání ve střevech a u kojenců neprospíváním.

Výživový doplněk se užívá v množství 1 kapsle těsně před jídlem obsahujícím laktózu. Tobolka se užívá vcelku a zapije se malým množstvím tekutiny. 1 kapsle degraduje přibližně 6,5 g laktózy.

Upozornění: Diabetici mají věnovat pozornost sacharidovým jednotkám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat v suchu a chladu.
Komentáře ke zboží LACTOSOLV 30 kapslí