20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Dymatize ELITE XT 1816g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Dymatize

Kategorie

Proteiny na růst svalů nad 1500g

ExpediceDočasně vyprodáno
Koncentrace66-75%
Balení1816g
Doporučenísmíchejte 1 odměrku přípravku s cca 300 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte 2-3 x za den - ráno, 1 hod po tréninku a před spaním
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Dymatize ELITE XT 1816g

Balení / Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
1816gDočasně vyprodáno
1 558 Kč
49%
799 Kč
695 bez DPH

 

Protein s postupným vstřebáváním! S vědomím, že protein napomáhá při regeneraci a poskytuje tělu palivo během dne, společnost Dymatize si dala za cíl vyvinout produkt, který by posunul regeneraci na vyšší úroveň a přinesl na trh nový revoluční protein. Výzkumy Dymatize dokazují, že neexistuje pouze jeden ideální přírodní zdroj proteinu s postupným uvolňováním a anabolickým efektem. Dymatize vyvinulo optimální směs, smícháním několika různých proteinových zdrojů, do níž byly přidány BCAA a jiné volné aminokyseliny. Micelární kasein a syrovátkový proteinový koncentrát tvoří základ Elite XT.

S vědomím, že protein napomáhá při regeneraci a poskytuje tělu palivo během dne společnost Dymatize si dala za cíl vyvinout produkt, který by posunul regeneraci na vyšší úroveň a přinesl na trh nový revoluční protein.

Výzkumy Dymatize dokazují, že neexistuje pouze jeden ideální přírodní zdroj proteinu s postupným uvolňováním a anabolickým efektem. Dymatize vyvinulo optimální směs, smícháním několika různých proteinových zdrojů, do níž byly přidány BCAA a jiné volné aminokyseliny. Micelární kasein a syrovátkový proteinový koncentrát tvoří základ Elite XT.

Součástí Dymatize Elite XP je i unikátní Nutrateric ® Nutritional Enteric Coating System, který zajišťuje proteinu prodlouženou dobu uvolňování, a tak vaše svaly budou mít k dispozici potřebné bílkoviny v tom správném okamžiku.

Výhody:

  • prodloužená doba uvolňování
  • obsahuje BCAA
  • obsahuje micelární kasein a syrovátkový proteinový koncentrát
Nutriční hodnoty
na 1 dávku 33 g
Calories 125
Calories From Fat 17
Total Fat 1.5 g
Cholesterol 0 mg
Sodium 150 mg
Potassium 100 mg
Total Carbohydrate 6 g
Dietary Fiber 2 g
Sugar 0 g
Protein 21 g
Komentáře ke zboží Dymatize ELITE XT 1816g
dotaz  |  Matěj  |  Dymatize ELITE XT 1816g
 
Smí se tento protein míchat s mlékem nebo musí být míchán s vodou pro plný výkon, dávkování ? jak v tréningový a netréninkový den. Děkuju Méně informací
RE: dotaz  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, protein rozmíchávejte ve vodě. Možné dávkování proteinu: ráno po probuzení, druhou dávku s časovým odstupem po tréninku, třetí dávku proteinu večer před spánkem. V den volna: dávku proteinu po probuzení, druhou dávku proteinu během dne, třetí dávku proteinu večer před spánkem.
alternativa  |  Tomáš  |  Dymatize ELITE XT 1816g
 
Dobrý den, je XT vhodná alternativa k Scitec whey isolate, zejména jako doplněk výživy k redukční dietě a především aerobnímu tréninku? Více informací
RE: alternativa  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, ano, Dymatize Elite XT je vhodný k doplnění denního příjmu bílkovin.
alternativa  |  Tomáš 
 
Děkuji. Rád bych střídal několik různých proteinů současně. Je to z dietetického hlediska dobrý nápad? Mohl byste mi doporučit ještě i jiné výrobky/ značky v této kvalitativní třídě?
RE: alternativa  |  Fitness trenér