20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Scitec SUPER 7 1300g

 | Sleva za registraci
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Scitec Nutrition

Kategorie

Proteiny na růst svalů do 1500g

Expedicenelze objednat
Koncentrace66-75%
Balení (popis)1300g
Doporučenídoporučujeme denně 2-3 dávky, první dávku ráno na lačno, druhou 1 hodinu po tréninku a třetí před spaním před spaním. Denně je možno užít až 4 dávky v závislosti na náročnosti tréninku
Scitec SUPER 7 1300g

 

SUPER 7 je nová, vysoce účinná super směs složená ze 7 typů kvalitních, živočišných zdrojů bílkovin, včetně syrovátky, kaseinu, mléka a vaječného bílku. Obsahuje také patentovaný proteinový hydrolyzát PeptoPro ®. PeptoPro ® je enzymaticky předtrávený, což znamená, že se skládá hlavně z malých peptidů aminokyselin. Proteiny obsažené v SUPER 7 mají různé anabolické / antikatabolické vlastnosti, od rychle stravitelných anabolických až po pomalé antikatabolické. Vzhledem k tomu, že aminokyseliny a absorpční kinetika se vzájemně doplňují, výsledkem je vyvážený proteinový vzorec, který lze užívat kdykoliv během dne a to i před spaním. SUPER 7 je ideální pro zvýšení svalové hmoty, jako já na zvýšení sportovního výkonu a zlepšení regenerace.

Co odděluje SUPER 7 od jiných bílkovinných vzorců, je přidání několika funkčních složek. Jedna skupina obsahuje esenciální mastné kyseliny. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je známá pro své vlastnosti, ke kterým patří snížení tělesné hmotnosti a zvýšení svalové hmoty. Lněný olej je skvělým zdrojem alfa kyseliny linolové (ALA), která je esenciální mastná kyseliny potřebná pro optimální tělesné funkce.

Ve druhé skupině funkčních účinných složek jsou trávicí enzymy bromelain a papain, které pomáhají využít aminokyseliny z bílkovin. Jedna z dalších vlastností SUPER 7 s čokoládovou příchutí je extra vysoký obsah kakaa. Byly vědecky prokázané antioxidační vlastnosti kakaa. A na závěr, SUPER 7 neobsahuje aspartam, má vynikající chuť a krémovou texturu.

Nutriční hodnoty na 30 g – 1 dávka
kalorie 118 kcal
bílkoviny  20,5 g
sacharidy 3,5 g
tuky 1,8 g
cholesterol  52 mg
sodík  48 g
draslík 137 mg
papain, bromelain  21 mg

Složení:
proteinová směs Super 7 (80%-ní syrovátkový koncentrát sepsán CFM mikrofiltrací za studena, ultrafiltrovaný mléčný izolát – obsahuje neupravený micelární kasein a syrovátku přírodního původu, syrovátkový izolát vyrobený příčnou ultra mikrofiltrací, enzymaticky předtrávených PeptoPro hydrolyzát mléčného proteinu, obsah malých peptidů 60%, zahuštěný a instantizovaný syrovátkový koncentrát vyroben příčnou membránovou filtrací, protein z vaječného bílku, kaseinát sodný), kakaový prášek, Amino Shuttle 4 (dextróza, L-glutamin), papain, bromelain, prášek z lněných semen, prášek z konjugované kyseliny linolové, přírodní a umělé aroma (čokoláda), karagenan, Xanthan, acesulfam K, sukralóza

Komentáře ke zboží Scitec SUPER 7 1300g
Dostupnost  |  Viktor  |  Scitec SUPER 7 1300g
 
Dobrý den,
kdy bude tento produkt opět dostupný? Méně informací
RE: Dostupnost  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobey den, doufame, ze do konce mesice u nas bude zase k mani :)
Jaká je účinost?   |  David  |  Scitec SUPER 7 1300g
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi Scitec Super 7 a Scitec 100% WHEY PROTEIN PROFESIONAL, který z nich je ve výsledku lepší? Nebo který byste mi spíše doporučil? Více informací
RE: Jaká je účinost?  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, rozdíl je ve složení proteinu, ale vše je napsané v popise, vícesložkové proteiny mají vyváženější spektrum aminokyselin.
Je možné tento protein rozmíchat v mléce?  |  Gabriela  |  Scitec SUPER 7 1300g
 
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné tento protein rozmíchat i v nízkotučném mléce? Je to pro mne stravitelnější, s vodou mi to nevyhovuje.
Děkuji Více informací
RE: Je možné tento protein rozmíchat v mléce?  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, ano, protein Scitec Super 7, můžete rozmíchat i v mléku.