20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


BSN NITRIX 360

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

BSN

Kategorie

Nitrix oxid - NO

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení360 tablet
DoporučeníDávkujte 2-3 tablety 3x denně na lačný žaludek.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarskoRakouskoRakousko
BSN NITRIX 360BSN NITRIX 360
BSN NITRIX 360BSN NITRIX 360

Balení
Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
360 tablet
Dočasně vyprodáno
1 999 Kč
36%
1 289 Kč
1 121 bez DPH

 

Nitrix s technologií AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix tak obsahuje vysoce účinný creatine ethyl ester beta-alanine společně s creatine phosphate a creatine amino butyrate! Jedná se tak o výrazně pokročilejší produkt, než byl jeho předchůdce!

To však nejsou jediné změny, kterými nový Nitrix AVPT prošel! "Obyčejný" L-Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG) byl nahrazen esterovou (a tedy účinnější) formou - spojením AAKG, L-Argininem Ethyl Esterem a L-Citrulinem! To vše dělá s Nitrix AVPT suplement, jehož účinky poznají i ti, kteří původní Nitrix užívali dlouhodobě i ve velkých dávkách!

Složení (3 tablety obsahují)
ACE3 (triple action nitric oxide matrix) (l-arginine AKG, l-arginine ethyl ester a l-citruline) 3000 mcg
vitamin B9  200 mcg
CRTS2 (AVPT - CEE beta-alanine, sodium creatine phosphate matrix, creatine alpha amino-n-butyrate)  1565 mg
Phosphoplexx (di-calcium phosphate, di-potassium phosphate, sodium phosphate)
NAD (nicotinamide adenine dinucleotide).

Průvodce 4 týdenní transformační Nitrixovou kůrou a popis klíčových efektů:

1. týden
Vaše tělo je ve fázi naplňování se NO. Projeví se počáteční účinky – plně napumpované svaly.
Nitrix podpoří trvalé napumpovaní svalů a zlepší celkový tvar vaší postavy. Budete vypadat lépe a to i mimo fitcentrum.

2. týden
Nitrix právě nastartoval transformační proces. V průběhu 2. týdne zřetelně uvidíte a ucítíte změny vyvolané účinky Nitrixu. Vaše síla, výdrž a schopnost regenerace se výrazně zlepší, vaše svaly budou očividně plnější a tvrdší. Nitrix podpoří soustavný příliv živin do svalů, díky větší síle a lepší schopnosti regenerace budete mnohem aktivnější a výkonnější. Nitrix však není určen výhradně pro ty, kdo touží jen po větším a tvrdším bicepsu - zaznamenáte rovněž větší pohlavní svěžest. Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.

3. týden
Metamorfóza je v plném proudu a je to jen a jen lepší. Ucítíte jak je vaše kůže obtažená okolo svalů, cévy budou rapidně zvětšené. Budete mít velmi tvrdé, napumpované svaly, které tak vydrží po celý den. Vaše regenerace bude takřka okamžitá, síla a výdrž raketově vzrostou, nárůst čisté svalové hmoty bude zcela zřejmý. V tomto okamžiku se vás každý ve fitcentru bude ptát, co na to berete.

4. týden a dále
Každý den budete moci v zrcadle pozorovat čím dál svalnatější postavu. Získáte takovou hladinu svalové hmoty a její hustoty, kterou mnoho jiných jedinců dosáhne až po letech intenzivního tréninku. Pokud si myslíte, že už to je dobré, tak pozor – Nitrixová přeměna může ještě urazit pořádný kus cesty. Každým dalším týdnem budete moci pozorovat zlepšení svalnatosti, napumpování, síly a schopnosti regenerace.

Nitrix podpoří celkovou transformaci vaší postavy a zvětšení svalové hmoty, která zůstane i v mimotréninkovém období. Nitrix rovněž poupraví schopnost organismu lépe využívat živiny z potravy a redukovat tak tukové tkáně – u spousty jedinců byl po 12týdenním užívání Nitrixu zaznamenán 1-3% úbytek hladiny tuků.

Komentáře ke zboží BSN NITRIX 360
NITRIX 360 VERSUS NITRIX 2  |  MILAN  |  BSN NITRIX 360
 
DOBRÝ DEN VYZKOUŠEL JSEM OBĚ VERZE NITRIXU A MUSÍM ZE SVYCH ZKUŠENOSTÍ KTERÉ UŽ PŘESÁHLY 25 LET POSILOVÁNÍ ŘÍCI ŽE STARA VERZE 360 TABLET JE MNOHEM LEPŠÍ NEŽ NOVÁ COŽ NECHAPU VZHLEDEM K VYVOJI BSN JE TO POZNATEK NEJEN MUJ ALE I ZNAMYCH CO OBA VYZKOUŠELI VERZE DVA MĚ TOTALNĚ ZKLAMALA DIKY MILAN Méně informací
RE: NITRIX 360 VERSUS NITRIX 2  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, nejedna se zde o spatny vyvoj BSN, je to z duvodu zakonu v EU a obsahu latek v techto suplementech... vyrobci se bohuzel musi prizpusobit. Preji hezky den
rozdíl mezi Nítrix 2.0 a Nitrix (360tbl)  | Anonymní uživatel  |  BSN NITRIX 360
 
Dobrý den, prosím jaký je rozdíl mezi Nítrix 2.0 a Nitrix (360tbl)? díky Více informací
RE: rozdíl mezi Nítrix 2.0 a Nitrix (360tbl)  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobrý den, je to tentýž produkt, je má jiné balení, balení s 360 cps je bohužel momentálně nedostupné a jeho dospupnost je u dodavatelů neznámá. Děkujeme za pochopení, hezký den.
RE: rozdíl mezi Nítrix 2.0 a Nitrix (360tbl)  |  Michael 
 
Nechci tu psat nejaky flame ale pokud se nepletu, tak nitrix 2.0 se nedela a nikdy nedelal v 360kps baleni. Jednalo se o starsi verzi nitrixu s jinym davkovanim. Verze 2.0 je pouze 180kps baleni.
RE: rozdíl mezi Nítrix 2.0 a Nitrix (360tbl)  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobrý den, ano, máte pravdu, momentálně není nová verze tohoto produktu v 360 tabletách vůbec dostupná a o její dostupnosti nejsou informace, je možné, že BSN zůstane jen u 180 balení.