20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Topvet Sport gel celustin 100 ml

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Topvet

Kategorie

Kosmetika

ExpediceVyprodáno
Balení100 ml
Doporučeníaplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Topvet Sport gel celustin 100 ml

Balení
Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
100 ml
Vyprodáno
88 Kč
22%
69 Kč
57 bez DPH

 

Ať už jsi víkendový bojovník, občasný sportovní nadšenec nebo pravidelný dříč, naše unikátní bylinná kompozice ti zpříjemní sportovní zážitek. Není těžké skončit, ale začít. Zůstaň ve formě.

Masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic.  Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží.  Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky.

Použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Po aplikaci přípravku doporučujeme určené partie těla procvičit. Směs vykazuje silný zahřívací efekt. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Imidazolidinyl Urea, Theobroma Cacao Seed Butter, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin

Skladování: Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech.

Komentáře ke zboží Topvet Sport gel celustin 100 ml
Alergie  |  Jana  |  Topvet Sport gel celustin 100 ml
 
Dobrý den,
zakoupila jsem si gel a chci vědět, zda je velký problém, když po aplikování na menší místo kůže zarudla. Zhruba po 15 minutách zarudnutí zmizelo.
Nic nebolelo ani nepálilo, čí svědělo. Méně informací
RE: Alergie  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, pokud zrudnutí do 15 minut odeznělo tak v dalším možném aplikováním gelu nevidím problém.