20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Survival Caffeine Jet 200 Fair Power

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Survival

Kategorie

Kofein

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení20 x 25 ml
Doporučenínajdete v detailních informacích
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Survival Caffeine Jet 200 Fair Power

Balení
Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
20 x 25 ml
Dočasně vyprodáno
780 Kč
24%
590 Kč
513 bez DPH

 

Caffeine Jet 200 Fair Power je novým, moderním nástupcem oblíbeného doplňku sportovní výživy v pitných monodózách Rescue Coffeinum značky Survival. Caffeine Jet 200 Fair Power obsahuje v každé pitné monodóze maximální dávku kofeinu povolenou českou legislativou 200 mg. V porovnání se svým předchůdcem neobsahuje prakticky žádné cukry (pouze 0,06 g v každé monodóze) ani tuky. Má též velmi nízkou energetickou hodnotu, pouhých 0,24 kcal! Je tak ideálním suplementem pro všechny sportovce, kteří usilují o redukci tuku, ale také pro všechny, kteří chtějí snáze odolávat únavě, oddálit spánek nebo při sportovních či jiných fyzicky namáhavých aktivitách podat maximální výkon. Caffeine Jet 200 Fair Power je vhodný pro všechny sportovce se silovým zaměřením (kulturistika, fitness, silový trojboj), ale také pro sportovce silově-vytrvalostních či ryze vytrvalostních sportů.
Caffeine Jet 200 Fair Power je dostupný v praktickém krabičkovém balení, které obsahuje 20 pitných monodóz. Odstraněním horní části obalu získáte elegantní výstavní stojánek pro snadné odebírání jednotlivých monodóz, což ocení především majitelé posiloven při nabízení produktu svým zákazníkům na baru ve svých sportovních zařízeních.

Doporučené dávkování:

  • denní dávka je 1 monodóza (= 25 ml)
  • u kratších a silových sportovních aktivit je možné použít dávku cca 20 minut před zahájením sportovního výkonu
  • u vytrvalostních sportů lze dávku rozdělit na dvě části s použitím před a v průběhu výkonu
  • výrobek je možné přímo vypít bez jakéhokoliv ředění
  • nepoužívejte před spaním

Nutriční hodnoty:

100 ml

25 ml

Energetická hodnota

4,03 kJ / 0,96 kcal

1,01 kJ / 0,24 kcal

Bílkoviny

0 g

0 g

Sacharidy

0,24 g

0,06 g

Tuky

0 g

0 g

Účinné látky:


100 ml

25 ml

Kofein

800 mg

200 mg

Složení: Voda čištěná, kofein, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sukralóza (sladidlo), aroma grep, sorban draselný (konzervant), benzoan sodný (konzervant), aroma pomeranč přírodní, košenilová červeň A (barvivo)
Upozornění:
Obsahuje kofein. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Není vhodný pro registrované sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dodržujte při užívání tohoto výrobku pitný režim. Kofein má schopnost odvodňovat organismus. Nekombinujte s alkoholem. Obsahuje košenilovou červeň může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí. Skladujte v suchu, při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Komentáře ke zboží Survival Caffeine Jet 200 Fair Power