20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA OatMass 2,5kg

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

Gainery do 2500g

ExpediceDočasně vyprodáno
Záruční doba04-05/2016
Balení2500g
Doporučenírozmíchejte 2 odměrky prášku ( 100 g) ve 200 ml vody nebo odtučněného mléka. Užijte -1 dávky 45 až 75 minut před tréninkem a -1 bezprostředně po tréninku. V netréninkových dnech užívejte 1 dávku mezi jídly.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
FA OatMass 2,5kg

Balení
Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
2500g
Dočasně vyprodáno
1 190 Kč
33%
799 Kč
695 bez DPH

 

 

OatMass je jedním z nejpropracovanějších gainerových produktů na trhu sportovní výživy. Tento produkt je ideální stejně tak pro amatérské a profesionální sportovce jako pro jedince s vysokými požadavky na kvalitu potravin, v tomto případě zejména sacharidů a bílkovin. Příjem těchto nutričních složek doprovází i výborná chuť každého namíchaného šejku.
Podstata FA OatMass je dána obsahem vysoce kvalitních ovesných vloček - zdroj bílkovin a sacharidů. Tento produkt disponuje unikátní směsí čtyř proteinů s různými vlastnostmi : koncentrát , izolát a hydrolyzát syrovátkové bílkoviny a hydrolyzovaný kasein PeptoPro ®.
Ovesné vločky jsou známou, ale často opomíjenou součástí jídelníčku fyzicky aktivních jedinců, ale nejen těch. Situace se naštěstí den ode dne mění a ovesné vločky opět získávají své čestné místo mezi základními složkami stravy sportovců a osob pečujících o svou dobrou kondici a pevné zdraví. Důvodem je fakt, že ovesné vločky obsahují všechny základní živiny nutné pro fungování organismu: sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny, vlákniny a minerální látky - toto jídlo je nutričně velmi bohaté a kalorické, a tím je ideální ke snídani, protože tělu poskytuje energii po celý den. Kromě faktu, že jsou sacharidy obsažené v ovesných vločkách významným přispěvatelem k normálním mozkovým činnostem, mají také nezanedbatelně pozitivní vliv na fungování trávicího systému a to díky vysokému podílu vlákniny.
Proteiny obsažené v tomto výrobku jsou vysoce koncentrované a namíchané tak, aby byl plně využit jejich potenciál. Z pohledu sportovce je význam proteinů dán především jejich funkcí podporovat růst svalstva a to udržovat v optimálních výkonnostních parametrech. Pokud k tomu přičteme pozitivní vliv na opěrnou soustavu, tedy zdravé klouby a kosti, je kvalita přijímaných proteinů přímo úměrná rozvoji schopností každého sportovce. A vysoká kvalita proteinů je přesně to, co OatMass od Fitness Authority nabízí. Každá dávka obsahuje 30 g proteinů, což je 60 procent doporučeného příjmu u dospělého jedince při předpokládaném vstupu 2000 kalorií denně. Základem proteinové směsí je syrovátková bílkovina, která je mezi sportovci nejrozšířenějším zdrojem aminokyselin a kvalitní bílkoviny. Bílkovinná složka výrobku je z 90 % tvořena izolátem syrovátkové bílkoviny, což také podmiňuje výrazné omezení výskytu nežádoucích tuků a cukrů. Hydrolyzovaný syrovátkový protein a hydrolyzovaný kasein, jsou tzv. předtrávené proteiny, které díky obsahu peptidů a volných aminokyselin zjednodušují a obohacují celý proces trávení.

OatMass je ideální produkt pro každého, kdo preferuje kvalitu, chuť a snadnou přípravu výživných pochutin.

 

Složení jedné dávky: 100 g
Energetická hodnota 1538 kJ / 362 kcal ( 18 % ) *
Tuky 2,5 g ( 3,6 % ) *
z toho nasycené mastné kyseliny 1 g ( 5 % ) *
Sacharidy 55 g ( 21,2 % ) *
z toho cukry 1,8 g ( 2 % ) *
Vlákniny 5 g
Protein 30 g ( 60 % ) *
Sodík 0,2 g ( 3,3 % ) *

*Referenční hodnoty živin – NRV
Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby ( 8 400 kJ / 2 000 kcal )

Složení:
Ovesné vločky, směs mléčných bílkovin [syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac®, hydrolyzovaný syrovátkový protein Optipep™, hydrolyzovaný kasein PeptoPro ® ( z mléka ), izolát syrovátkové bílkoviny Isolac ® ], kakao1 , látky určené k aromatizaci , barviva ( červená řepa) 2 , protispékavé látky (oxid křemičitý), zahušťovadlo ( xanthan ), sladidlo ( sukralóza ) , barviva (beta - karoten)3.

Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Obsahuje mléčné alergeny. Vyrobeno na přístroji, který zpracovává také sóju, vejce, arašídy, ořechy a pšeničné výrobky. Nevhodné pro těhotné nebo kojící ženy. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Komentáře ke zboží FA OatMass 2,5kg