20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Scitec PROTEIN ESSENCE 420g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Scitec Nutrition

Kategorie

Doplňky výživy

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení420g = 28 dávek
Doporučeníužívejte 1 dávku (15g) nápojového prášku PROTEIN ESSENCE rozpuštěného ve 100 ml vody nebo jiném nápoji, nejlépe po tréninku. Jednu dávku standartní bílkoviny (20-25g, jedna odměrka) lze nahradit 1 dávkou PROTEIN ESSENCE po tréninku (možno smíchat obě), nebo lze PROTEIN ESSENCE použít s původní dávkou bílkoviny (netto 30-40g proteinu) pro jeho obohacení!
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Scitec PROTEIN ESSENCE 420g

Balení / Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
420g = 28 dávekDočasně vyprodáno
899 Kč
51%
445 Kč
387 bez DPH

 

Bioaktivní faktory:

  • Inzulínový růstový hormon
  • Imuniglobulínové transformující růstové hormony
  • Polypeptidy bohaté na prolin
  • Hydrolyzovaná syrovátka s obsahem laktoferinu
  • PERFORM® amino peptidy
  • Karnitin a jiné účinné látky

PROTEIN ESSENCE je jedinečnou, speciální formulí, obsahující bioaktivní faktory, získané z mléka a mléčné syrovátky, posílenou o další účinné látky, které tyto živiny dokonale doplňují, a to hlavně v době tréninku! Hlavními složkami produktu jsou: kolostrum, bílkovina vysoké kvality, volné aminokyseliny s vybranými peptidovými vazbami, L-karnitin, L-tartrát, beta alanin, taurin a vitamín C.
Tento produkt je vyhotovený s pečlivou detailností. Přispívá k nárůstu svalové hmoty a jejímu udržení. * Stavební látky našich bílkovin dále přispívají i k udržování normálního stavu kostí. * PROTEIN ESSENCE podporuje také imunitní a nervový systém: vitamín C ( 250 % doporučené denní dávky) přispívá k normální činnosti imunitního a nervového systému, také k tlumení únavy a pocitu vyčerpání. * Dále zachovává normální činnost imunitního systému během intenzivního tréninku a po tréninku: k dosažení pozitivních účinků je třeba užívání dalších 200 mg vitaminu C nad denní doporučenou dávku. Hovězí kolostrum - jedna z nejdůležitějších stavebních jednotek produktu PROTEIN ESSENCE - pochází z prvních dávek mléka po zahřátí a vyznačuje se složitým obsahem výživných látek. Kolostrum obsahuje bílkoviny, imunoglobuliny a minerální látky, jako například: G1 & G2, imunoglobuliny typu A, M, laktoferin, polypeptidy ( PRSPs ) bohaté na prolin, inzulínové růstové faktory typu 1 a 2, alfa a beta růstové faktory.
Kromě toho PROTEIN ESSENCE obsahuje příčně mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový izolát, který se rovněž vyznačuje obsahem beta laktoglobulinu, alfa laktalbuminu, albuminového hovězího séra, imunoglobulin - G, laktoferinu a glykomakropeptidové bílkovinné mikrofrakce. Přidali jsme k němu i hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, který je jako kdyby " předtrávenou" bílkovinou, s velmi rychlou vstřebatelnosti! Naši formuli jsme obohatili o: patentované glutaminové peptidy PepForm ®, PepForm ® peptidy leucinu, a také volné formy leucinu a taurinu. Bílkoviny získané z mléka jsou tzv. úplné bílkoviny, neboť zajišťují pro tělo všechny potřebné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit, a které musí přijmout formou potravy (jmenovitě jsou to: histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin , tryptofan, valin). Abychom naši formuli zkompletovali, přidali jsme do ní velké množství oblíbených účinných látek, a to L –karnitinu, L- tartrátu a beta alaninu. PROTEIN ESSENCE se vyznačuje nízkým obsahem sacharidů, což představuje velmi dobrý poměr sacharidy - bílkoviny, a jiných důležitých, jedinečných a aktivních účinných látek. Nízký obsah sacharidů dělá náš produkt účinnějším a unikátnějším, protože ho můžeš užívatjak v době zvyšování svalového objemu, tak i během diety! Proč by jsi měl spojovat bioaktivní růstové látky s velkým množstvím sacharidů, když je jejich konzumace často nevyhovující?

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Nutrition information
Serving Size: 15 g (1 ¾ scoops)
Servings Per Container: 28
Amount per serving
Amount per serving
Calories 34 kcal
Sugars 2.4 g
Calories from Fat 0 kcal
Dietary Fiber 0 g
Total Fat 0 g
Protein 6 g
Saturated Fat 0 g
Potassium 32 mg
Cholesterol 0 mg
Sodium 15 mg
Total Carbohydrate 2.4 g
Vitamin C 200 mg

Colostrum 1000 mg
Total L-Glutamine Per Serving
including
1000 mg
providing major active components such as: Immunoglobulins (Type G1 & G2, Type A, Type M), Lactoferrin, Proline-Rich Polypeptides (PRPs), Insulin Growth Factor (Type 1, Type 2), Transforming Growth Factor ɑ, β
- PepForm® Glutamine Peptides 100 mg
Total L-Leucine Per Serving
including
3000 mg
- Free Form L-Glutamine 20 mg
- Free Form L-Leucine 2460 mg
L-Carnitine L-Tartrate 1000 mg
- PepForm® Leucine Peptides 100 mg
Beta-Alanine 500 mgTaurine 400 mg


Složení:
Cross-flow Microfiltered and Ultrafiltered Whey Protein Isolate (Containing Beta Lactoglobulin, Alpha Lactalbumin, Bovine Serum Albumin, Immunoglobulin G, lactoferrin, glycomacropeptide protein microfractions), L-Leucine, Dextrose, Flavorings (Raspberry, Cherry), Colostrum Powder, L-Carnitine L-Tartrate, Beta-Alanine, Taurine, Acidifier (Citric Acid Anhydrous), Ascorbic Acid, Whey Protein Hydrolysate, PepForm® Glutamine Peptides, PepForm® Leucine Peptides, Artificial Sweeteners (Sodium Cyclamate, Sucralose, Acesulfame K), L-Glutamine, Coloring (Ponceau 4R**).

Komentáře ke zboží Scitec PROTEIN ESSENCE 420g