20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Nutrend Pro růst svalů a napumpování

 | Sleva za registraci
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Akční balíčky

Kategorie

balíčky pro muže

Expedicenelze objednat
Předpokládaná doba dávkování1 měsíc
Nutrend Pro růst svalů a napumpováníNutrend Pro růst svalů a napumpování
Vitalmax ARTRO-C MAXXVitalmax ARTRO-C MAXX
Nutrend EXPLOSIN 420gNutrend EXPLOSIN 420g
NUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + AMINO BCAA MEGA STRONG 500ml + 3x testerNUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + AMINO BCAA MEGA STRONG 500ml + 3x tester

 
Vitalmax ARTRO-C MAXX
+
Nutrend EXPLOSIN 420g
+
NUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + AMINO BCAA MEGA STRONG 500ml + 3x tester

Vynikající kombinace kvalitního proteinu a silné předtréninkové formule. Doplněné o kvalitní kloubní výživu, základ každého objemového tréninku.

Nutrend EXPLOSIN
- jedinečný před-tréninkový suplement, který obsahuje tři synergicky působící směsi účinných látek. Mezi tyto látky patří kofein, arginin, účinná směs polyfenolů Vinitrox, citrulin malát, synefrin a další. Přípravek se užívá 30 minut před tréninkem.
Nutrend 100% Whey core 100 - vysoký obsah kvalitních a rychle vstřebatelných bílkovin (76 %), vynikají chuť, výborná rozmíchatelnost. 100% čistý syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou a rychlou vstřebatelností. Je vhodný pro kondičně cvičící, ale i pro začínající kulturisty, silové a fitness sportovce.
Artromaxx - GLUKOSAMIN PLUS obsahuje moderní kombinaci látek. Obsahuje Glukosamin sulfát, který je tělu vlastní a vzniká z glukózy, Chondroitin sulfát, je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost a MSM- Methylsulfonylmethan. GLUKOSAMIN PLUS je vhodný především pro osoby nadměrně zatěžující kloubní aparát.

Suplementační plán

Ráno se snídaní

Vitalmax ARTRO-C MAXX

Vitalmax ARTRO-C MAXX - SLEVA 48.2%

Vhodné zejména pro osoby nadměrně zatěžující klouby - sportovci, těžce pracující, lidé s nadváhou, starší lidé.

30 minut před tréninkem

Nutrend EXPLOSIN 420g

Nutrend EXPLOSIN 420g - SLEVA 24.4%

Unikátní před-tréninkový suplement pro nekompromisní trénink. Účinná kombinace látek zaručí prokrvení, nabuzení organismu a zároveň podpoří plnou soustředěnost při tréninku.
Komentáře ke zboží Nutrend Pro růst svalů a napumpování
Po operaci  |  Daniel  |  Nutrend Pro růst svalů a napumpování
 
Dobrý den,
jsem po operaci kolene a potřeboval bych zpátky nabrat a nejlépe i přibrat. Nevim, zda je pro mě tento balíček ten pravý, mohli byste mi případně doporučit nějakou jinou kombinaci ? Peníze nejsou priorita, chci hlavně kvalitu.
Děkuji
Daniel ( 193cm , 78kg ) Méně informací
RE: Po operaci  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, pokud fakt chcete kvalitu, zamirte do balicku odbfirmi reflex :) nutrend je takova zlata stredni cesta. Super cena za dobry vykon, takze za me klidne muze byt nutrend na zacatek :)
žádost o radu  | Anonymní uživatel  |  Nutrend Pro růst svalů a napumpování
 
Dobrý den, minulý měsíc jsem koupil balíček v sestavě NUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + NUTREND ACCELER +Vitalmax MEGA BCAA 2:1:1 + vit. Nicméně se chci zeptat, zda-li je tato kombinace vhodná. Já, 41 let, cvičím asi 5 měsíců, předtím jsem cvičil v mládí, pravidelně, kondičně, poté cca 15 let vůbec, mám 105 kg, 183 cm, něco tuku, ale ne obézní, z počátku jsem cvičilm 2 x týdně, nyní cvičím poslední měsíc 3-4 týdně, jen vršek, rozdělen na dva cykly, bez noh, ale vždy ráno do 9 hodincca 1 hod.15 min, v práci samozřejmě není možné se řádně stravovat. Můžu požádat o radu, zda-li zůstat u uvedené výživy či změnu např, na Scitec či jiné. Hledám kvalitu, zdravotně naprosto nezávadné, finance jsou až na druhém místě. Chci nabrat, plné svaly, ne jen objem a zbavit se tuku. Můžete doporučit nejvhodnější výživu. Děkuji. Více informací
RE: žádost o radu  |  Trenér Fitness.cz 
 

Dobrý den, nutrend jako česká firma je zárukou kvality. V tomto oboru jsou velmi přísná pravidla, které jsou znásobena od potravin jako takových, takže pokud se něco v produkto objeví, velmi rychle se začně stahovat z trhu, Nutrend za dobu působení neměl takový problém a je to velmi seriozní společnost. Můžete zůstat u tohoto balíčku a pokud se nestíháte v práci stravovat, můžete si dávat ráno po tréninku a na svačinu protein, popřípadě odpoledne na svačinu, oběd předpokládám máte :) Nejvhodnější však po dobrání tohoto balíčku bude:

Vitalmax PROTEIN WHEY ISOLATE 100% 2000g

Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 + SYNEPHRINE

Scitec BCAA 6400

Hezký den a pokud máte další otázky, nebojte se zeptat, rád odpovím :)

žádost o radu  | Anonymní uživatel 
 
Dobrý den, děkuji za radu. Myslím, že je vždy lepší změna balíčku. Dám tedy na Vaši radu, můžete mi ještě, prosím, tedy napsat užívání (dny cvičení a volna) vzhledem k mé váze, CCA 105 KG, a k mému rannímu tréninku, kdy vstávám v cca 6 hodin, mezi 7.00 . 7.30 gym, 1 hod 15 min. cvičení, poté sedavé zaměstnání. Ano, oběd mám. A jak dlouho tedy užívat, měsíc, dva? A poté změna nebo přestávka a jak dlouhá? Poslední dotaz, nikdy jsem neužíval spalovače, není v tom zdravotní problém a pokud jsem četl popisek, nebudu se po nich více potit, vzhledem k principu, na kterém pracují? Díky moc za ochotu.
RE: žádost o radu  |  Trenér Fitness.cz 
 

- Dobrý den, jediná změna, která je po dobrání balení důležitá, je změna spalovače, konkrétně L-carnitinu + Synephrinu... optimální je střídat tyto produkty zhruba po 2 měsících, aby si tělo na množství látek v produktu nezvyklo, nemělo by to takový efekt.

- protein a BCAA můžete užívat nepřetržitě, dokonce se to i doporučuje, není tam žádné omezení, jsou to klasické "potraviny", samozřejmě koncentrovanější, které člověk konzumuje v klasických potravinách během dne - jelikož je těch látek v potravinách obsaženo relativně málo, BCAA jsou při cvičení velmi důležité.

- Ano, máte pravdu, spalovače fungují na bázi zahřátí těla, ale nemusíte se bát, pokud je člověk v klidu (sedavé zaměstnání) v 99% to ani nepozná - carnitine funguje na jiném principu než ostatní spalovače. Zdravotní problémy to nevyvolává, samozřejmě pokud se tyto produkty bero s mírou a v souladu s doporučeníma.

- pojďme k tomu dávkování:

Trénikový den:

- Před tréninkem: můžete dát protein, pokud Vám to nebude dělat špatně při cvičení, jinak ho  popř. nechte až po cvičení. Před tréninkem užijte kapsli od každého spalovače a dávku BCAA - cca 5g (nalačno nejlépe, hned po probuzení)

- Po tréninku: - doporučil bych nějakou snídani po cvičení, rychlou Prom-in LOW CARB WORKOUT MASH 500g - osobně užívám tuto kaši + banán. Skvěle to vrátí tělu živiny které ztratilo a jsem s ní velmi spokojen, samozřejmě následuje opět dávka BCAA (5g)

Dopolední svačina: Pokud pocítíte hlad, můžete kolem 10:30 hodiny zařadit dávku proteinu

Oběd - dle možností a chutě - vyvarovat se vyloženě mastným, tušným jídlům - jinak se nemusíte extra omezovat

Odpolední svačina: kolem 15 hodiny dávku proteinu + může být cokoliv k tomu  - nedoporučiji pečivo, sladké či tučné jídla... (může být zelenina, nějaké ovoce, oříšky a další zdravé věci, které snadno najdete na internetu.

Večeře: Dle chuti, zase na co jste zvyklí, večer doporučuji vynechat sacharidy a jako přílohu zvolit například zeleninu + maso

Před spaním: Velmi jsem si oblíbil polotučný/odtučněný tvaroh s MyProtein MySyrup 400 ml - čokoláda mi sedla asi nejvíce

Snad Vám to takto stačí a pomůže Vám to k dosažení vytouženého cíle :)

Pokud máte další otázky, jsem tu pro Vás. přeji hezký den.žádost o radu  | Anonymní uživatel 
 
Dobrý den, děkuji za vyčerpávající odpověď a ochotu. Od listopadu začnu tento jídelníček. Ještě jednou děkuji.
RE: žádost o radu  |  Trenér Fitness.cz 
 
Nemáte zač, rád poradím lidem, kteří mají opravdový zájem :) Jídelníček se dá samozřejmě různě upravovat podle vaší chuti.. základem v dietě je nahradit sacharidy bílkovinami.. Přeji hodně štěstí v dosažení cíle.
RE: žádost o radu  |  Trenér Fitness.cz 
 

Ve dnech volna se můžete řídit úplně stejně

- Vynechtejte bcaa a můžete i banán :)

ještě jsem zapomněl, že další kapsli od každého spalovače berte společně s odpolední svačinou, tedy 2 dávky denně (tzn balíček 30cps - 15 dní) - úživejte cca 60 dní, potom mi sem zase napište a vybereme spolu něco jiného :)