20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


PROM-IN TRIBULUS TERRESTRIS 100cps

 | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Prom-in

Kategorie

Tribulus

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení100 kapslí
DoporučeníPro dospělé 1-2 tobolky 3x denně společně s jídlem /nejlépe před jídlem/.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
PROM-IN TRIBULUS TERRESTRIS 100cps

Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
100 kapslíDočasně vyprodáno
416 Kč
20%
333 Kč
290 bez DPH

 

Tribulus terrestris neboli kotvičník zemní je bylina, která jako plevelný druh se rozšířila ze své původní oblasti jižní a východní Asie až do východní Evropy. Ne, na své zahrádce ji bohužel nenajdete, hranice výskytu je zhruba omezena jižním Slovenskem. Jako léčivou rostlinu ji používali již ve starověké Číně, Indii a Mezopotámii, ale novověké využití této rostliny sahá do doby nedávné: do sedmdesátých let, kdy se začala cíleně pěstovat pro obsah steroidních saponinů v Bulharsku a výtažek se velmi úspěšně používal a testoval zvláště u silových sportovců, v prvé řadě vzpěračů jako náhražka anabolických steroidů. Vzhledem k tomu že Bulhaři té doby představovali světovou špičku, tak to jenom dokazuje jeho kvality.

Charakteristika účinných látek
Tribulus obsahuje celou řadu účinných látek, ale pro sportovce, zvláště těch, jejichž výkon je závislý na rozvoji svalové hmoty a síly, je obzvláště zajímavý obsah právě steroidních saponinů, které působí na zvyšování hladiny testosteronu a jak prokazují četné studie, až o 30%. To má přímý vliv jak na budování svalové hmoty, zvýšení výkonu, urychlení regenerace, ale i sexuálních funkcí (ne bezdůvodně se tribulus nazývá i rostlinnou Viagrou). Vzhledem k tomu, že snižuje zároveň obsah tělesného tuku, je vhodný jak do objemové přípravy, tak i k použití při redukčních dietách. Tribulus mohou využít i ti, kterým jde v prvé řadě o zdravotní aspekty, protože stimuluje sekreci žaludečních šťáv, zlepšuje střevní peristaltiku a vylučování žluči, čímž snižuje obsah cholesterolu v krvi. Má výrazný vliv na kardiovaskulární systém, zabraňuje rozvoji aterosklerózy, ischemické choroby srdeční a hypertenze. V těchto pozitivních dopadech ho posiluje druhá složka tohoto přípravku a to arginin alfaketoglutarát (AAKG), který zvyšuje produkci oxidu dusnatého v buňkách cévních stěn. Tento proces vyvolává vasodilataci, tedy rozšíření cév a tím i podstatné zlepšení zásobování pracujících či regenerujících svalů kyslíkem a živinami, zatímco tribulus zvýšením hladiny testosteronu zlepší podmínky pro proteosyntézu, tedy tvorbu svalové hmoty a nárůstu síly. Tribulus v kombinaci s arginin alfaketoglutarátem vykazuje vyšší účinnost než použití tribulusu samotného.

Obsah účinných látek
v tobolce
kotvičník zemní - tribulus terrestris 500 mg
Komentáře ke zboží PROM-IN TRIBULUS TERRESTRIS 100cps
protein  |  Jaroslav  |  PROM-IN TRIBULUS TERRESTRIS 100cps
 
Zdravim, jakym zpusobem uzivat v kombinaci s proteinem na noc? Prvne tribulus a s nejakym odstupem protein? Dekuji. Méně informací
RE: protein  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, Tribulus Terrestris můžete užít současně s proteinem.