20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Scitec LEAN BOSS 180 kapslí

 | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Scitec Nutrition

Kategorie

Profi spalovače tuků

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení180 kapslí
Doporučeníužívejte denně 1 dávku ( 5 kapslí), rozdělte na 2-3 menší dávky, a užívejte rovnoměrně rozděleně během celého dne. Maximální efekt lze očekávat za 4-6 týdnů, zvýšení tréninkového výkonu se může objevit dříve.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Scitec LEAN BOSS 180 kapslí

Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
180 kapslíDočasně vyprodáno
620 Kč
16%
520 Kč
452 bez DPH

 

Tobolky s obsahem beta-alaninu, Coleus forskohlii a Beta-ekdysteronu pro podporu spalování tuku a nabírání svalové hmoty.

Odbourej tuk a vybuduj tvrdé svaly!
Lean Boss je extrémním produktem ke zvýšení výkonu, který napomáhá odbourávání tuku, zároveň podporuje nárůst svalové hmoty a výraznou měrou přispívá k nabuzení při tréningu a zlepšuje regeneraci.

Beta-alanin je základní částí karnozinu, který se ve svalech nachází ve vysokých koncentracích, obvzlášť ve svalech II.typu, které mají schopnost rychlé kontrakce ve svalových vláknech. Karnozín je schopen vázat H (+) ionty a zpomalovat pokles hodnoty pH, čímž podporuje odolnost pracujících svalů vůči překyselení. Beta-alanín zvyšuje anaerobní a aerobní kapacitu (sílu a vytrvalost), vázání kyslíku, čistou svalovou hmotu a spaluje tělesný tuk! Coleus Forskohlii také působí na anabolismus svalů (budování čisté svalové hmoty) a na spalování tuku. Má mnohé užitečné účinky a velmi silné regulační účinky buněk. Beta Ecdysterone je také nehormonální, anabolické a antikatabolické složkou. Dokáže zvýšit zadržování NO a syntézu bílkovin, nárůst svalové hmoty při snížení tělesného tuku již během pár týdnů. Ecdysterone se vyznačuje silnými antioxydačnými vlastnostmi. Lean Boss nezpůsobuje vázání vody nebo nadýmání!

Obsah jedné dávky 6 kapslí
Vitamin B6 0,21 mg
Chromium Picolinate 100 µg
providing Chromium 12,4 µg
Beta-Alanine 4000 mg
Spinacia oleracea extract
(standardized for 5% Beta Ecdysterone)
1000 mg
Coleus forskohlii extract
(standardized for 10% Forskolin)
250 mg
INGREDIENTS Beta-Alanine, Spinacia oleracea (Leaf) 5% extract, Coleus forskohlii (Roots) 10% extract, Capsule Shell (Bovine Gelatin; Colors: Candurin Silver Fine, Brilliant Black, Black Iron Oxide), Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate), Pyridoxine HCl, Chromium Picolinate.

Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 18 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami. Výrobek není vhodný pro registrované sportovce.

 

Komentáře ke zboží Scitec LEAN BOSS 180 kapslí
Scitec BIG BANG/Scitec Nutrition BCAA + GLUTAMINE XPRESS  |  Jakub Srostlík  |  Scitec LEAN BOSS 180 kapslí
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli si mohu dát před tréninkem SCITEC BIG BANG a zároveň BCAA+GLUTAMINE XPRESS, děkuji za odpověď. Méně informací
RE: Scitec BIG BANG/Scitec Nutrition BCAA + GLUTAMINE XPRESS  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, je to zbytečné, Scitec Big Bang je komplexní předtréninkový doplněk: obsahuje i glutamin BCAA. Osobně bych extra glutamin a BCAA aminokyseliny užil po skončení výkonu.
Lean Boss  | Anonymní uživatel  |  Scitec LEAN BOSS 180 kapslí
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento přípravek vhodný do diety a jestli má smysl ho užívat jestli jsem teď dobral Weider Beta-Ecdysterone 150. Nebo nějaký jiný s jiným složením. Děkuji za odpověď Více informací
RE: Lean Boss  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, určitě to smysl má, můžete začít s užíváním Lean Boss.
Davkovanie  |  Michal  |  Scitec LEAN BOSS 180 kapslí
 
Dobry den
Ako mam davkovat Lean Boss ked sa venujem tlaku na lavicke sutazne . Mam 130kg. A ako dlho ho mam brat a aka by mala byt prestavka.
Dakujem Více informací
RE: Davkovanie  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, Scitec Lean Boss užívejte 8-10 týdnů, potom by měla následovat cca 6-8 týdnů pauza.