20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER DOPRODEJ

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

MuscleTech

Kategorie

Profi spalovače tuků

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení60 kapslí
Doporučeníprvní, druhý a třetí den po užívejte 1 kapsli 2x denně. Čtvrtý den, a všechny následující 2 tobolky 2x denně. Neužívejte více než 4 kapsle během 24 hodin. Jen to ne brát léky po dobu nejméně 5 hodin před spaním.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoRakouskoRakousko
MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER DOPRODEJ

Balení / Expedice
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
60 kapslíDočasně vyprodáno
499 Kč
40%
299 Kč
260 bez DPH

 

Hydroxycut Fat Burner - spalovač tuku číslo 1 ve Spojených státech. Miliony lidí byly úspěšní při dosahování jejich cílů hubnutí právě s výrobky Hydroxycut spalovač tuku.

Přípravek Hydroxycut Fat burner využívá speciálně navržených multi-platformních technologií, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces, který Vám zajistí extrémně efektivní a maximálně silné spalování tuků.  

Každá dávka obsahuje
2 kapsle
kofein bezvodý 154 mg
Yerba mate
25 mg
extrakt zeleného čaje 600 mg
Guarana
25 mg


Upozornění:
Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein (2 kapsle obsahují 200mg kofeinu), proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou nebo pokud se ve Vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater apod.), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u Vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Pozor na alergie - může obsahovat zdroje z mléka, sóji nebo pšenice! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Komentáře ke zboží MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER DOPRODEJ
MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER  |  Gabriela  |  MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER DOPRODEJ
 
Dobrý den, kdy budete mít tento přípravek opět skladem? Děkuji. Méně informací
RE: MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER  |  Fitness trenérka 
 
Dobrý den, svůj dotaz ohledně zboží a skladových zásob pošlete prosím na master@fitness.cz.
tablety na hubnutí  | Anonymní uživatel  |  MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER DOPRODEJ
 
Dobrý den ,chtěl bych se zeptat .Chtěl bych zhubnout a nabrat svalstvo .Máte tu náké idealní tablety ? děkuji Více informací
RE: tablety na hubnutí  |  Fitness trenérka 
 
Dobrý den, hubnout a nabírat současně není dost dobře možné. Lepší je se zaměřit na jeden cíl a dle toho určovat doplňky výživy. V první řadě je potřeba nabrat svalovou hmotu a potom se zaměřit na hubnutí a rýsování. Jako spalovač tuku vám mohu právě doporučit Hydroxycut.
Hubnutí  | Anonymní uživatel  |  MUSCLETECH HYDROXYCUT FAT BURNER DOPRODEJ
 
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné hubnout s tímto přípravkem i bez cvičení a za jak dlouho se průměrně zhubne kolik kil?
Děkuji za odpověď. Více informací
RE: Hubnutí  |  Fitness trenérka 
 
Dobrý den Petro, zhubnout bez cvičení je možné, ale ne bez úpravy jídelníčku. Spalovače jsou pouze doplňky se stimulujícími látkami, které vám mohou pomoci. Jinak hubnutí je velmi individuální.