20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Biotech Brutal CRE-ATP 120 kapslí

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

BioTech USA

Kategorie

Kreatin kapslový

Expedicenelze objednat
Balení120 kapslí
Doporučenícps cca 30min před tréninkem a pro zvýšení účinku na regeneraci možno užít i po tréninku, v den volna 2cps ráno.
Biotech Brutal CRE-ATP 120 kapslí

 

Nové chemické složení kreatinu: Brutal Cre-ATP patří do nejnovější generace kreatinu, které je možno dnes nalézt na trhu, s nejefektivnějšími formulemi a objevy. Dnes už není sporné, že kreatin fosfát je mnohem účinnější, než kreatin monohydrát. Z Brutal Cre-ATP získá organismus čistou fosfátovou molekulu, z níž je možné hned vytvořit energii. Další předností kreatin fosfátové formule je, že k výrobě energie nepotřebuje vodu, jako ostatní kreatinové formule. Žádné vázání vody. Jen tvrdý, hardcore, intenzivní trénink, vysoká motivační úroveň. Nejsou překážky, které tě zastaví. V zájmu co největšího výkonu, jsme Brutal Cre-ATP doplnili uhlohydráty (glukóza a fruktóza). Čistý zdroj energie.

Kreatin fosfát Brutal Cre-ATP je nejčistší výrobek, který se nejsnadněji vstřebává a zajistí spojení mezi nervy a svaly, které je nutné pro smršťování svalů. Kreatin fosfát zvyšuje produkci ATP. Pokud používáš Brutal Cre-ATP, díky růstu čistých svalových buněk budeš pozorovat dramatický růst svalové hmoty. Všechny komponenty Brutal Cre-ATP (Pyruvate, NADH, Citrullin malát, Arginin alfaketoglutarát) zrychlují anabolické procesy, které zajišťují pro vytouženou energii další zdroje. Více komponentů, více ATP, více energie, rychlejší růst svalové hmoty.

Složení v dávce 2 kapslích
kreatinový matrix
fosfokreatin 1000 mg
dextróza 100 mg
ATP složky
calcium pyruvate 150 mg
tyrosin 50 mg
citruline malate 50 mg
arginine AKG 20 mg
NADH 10 mcg
BCAA
isoleucin 10 mg
valine 5 mg
leucine 5 mg
Komentáře ke zboží Biotech Brutal CRE-ATP 120 kapslí
Brutal CRE-ATP  | Anonymní uživatel  |  Biotech Brutal CRE-ATP 120 kapslí
 
Doporučil ba ste mi tento přípravek? Je mi 15 let a pravidelně posiluju a jak ho mám užívat,nebo by ste mi doporučil něco jinýho? Méně informací
RE: Brutal CRE-ATP  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, užívání doplňkové výživy je určeno osobám starším 18-ti let, její možné užívání proto konzultujte s rodiči.
dotaz  |  Jana  |  Biotech Brutal CRE-ATP 120 kapslí
 
Chtěla bych se poptat,jestli by jste tento přípravek doporučil 15ti letému,který chodí pravidelně posilovat a jaké by měl mít dávkování,děkuji za odpověď. Více informací
RE: dotaz  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, na dotaz jsem již odpovídal: užívání doplňkové výživy je určeno osobám starším 18-ti let, její možné užívání konzultujte s rodiči.
brutal anadrol   |  Lukáš  |  Biotech Brutal CRE-ATP 120 kapslí
 
Dobrý den
no kam se poděl můj Brutal anadrol ?????????? kolik je ho ještě skladem -,, díky lukáš Více informací
RE: brutal anadrol  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, Váš dotaz směřujte kolegům na email master@fitness.cz