20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


MUSCLETECH Platinum 100% Fish Oil + šejkr Stacker 2

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

MuscleTech

Kategorie

Vitamíny a minerály

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení100 kapslí
Doporučeníužij jednou denně 1 kapsli s jídlem, nejlépe se snídaní
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
MUSCLETECH Platinum 100% Fish Oil + šejkr Stacker 2

Balení
Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
100 kapslí
Dočasně vyprodáno
490 Kč
39%
299 Kč
260 bez DPH

 

Ultra-čistý rybí olej, formule obsahuje v každé kapsli 300 mg EPA a DHA.

Naše formule s esenciálními mastnými kyselinami obsahuje dvě „dobré“ mastné kyseliny, a to EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce a mozku, a taky k normálnímu zraku. Kapslová forma umožňuje lehčí zabezpečení příjmu doporučeného množství esenciálních mastných kyselin.
Aby měly esenciální mastné kyseliny EPA e DHA pozitivní účinky na srdce, je podle všeobecných vědeckých poznatků je nutný jejich denní příjem 250 mg. Naše formule obsahuje v každé kapsli 300 mg EPA a DHA.
Rybí tuk obsahuje skupinu nenasycených mastných kyselin nazývaných omega-3. Ryby si tento tuk nevytvářejí, získávají ho z planktonu v potravě, čím studenější je voda, tím více omega-3 kyselin plankton obsahuje. Tyto mastné kyseliny rybího tuku se liší od nenasycených mastných kyselin obsažených v rostliných olejích a nazývají se omega-6 a mají také v lidském těle odlišné účinky. Dvě neúčinnější formy omega-3 nenasycených kyselin jsou kyselina eikosapenteová (EPA) a kyselina dokosahexanová (DHA), které se hojně nacházejí v rybách chladných vod, například v lososech, pstruzích, makrelách a tuňácích.

Složení 1 dávky
1 kapsle
Calories 10
Calories From Fat 10
Total Fat 1 g
Fish Oil 1,000 mg
Total omega-3 fatty acids 300 mg
Supplying EPA (eicosapentaenoic acid) 180 mg
Supplying DHA (docosahexaenoic acid) 120 mg


Složení v 1 kapsli  :
rybí olej ... 1g, celkem omega-3 mastných kyselin ... 300mg - EPA (eikosapentaenová kyselina), DHA (dokosahexaenová kyselina).
Ostatní složky: želatina (modifikovaný škrob a zahušťovadlo, stabilizátor), glycerin (zahušťovadlo, zvlhčující látka), povlak (methakrylová kyselina-methyl Methyacrylate kopolymer, mastek, polyethylenglykol, triethylcitrát), čištěná voda.
OBSAHUJE ryby (sardinky, sledě obecného, makrely, sardele) složky.

Upozornění: určeno pro zvláštní výživu. Není určeno dětem do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.Komentáře ke zboží MUSCLETECH Platinum 100% Fish Oil + šejkr Stacker 2