20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Garmin vívosmart Black (velikost S)

 | doprava na adresu v ČR zdarma | dopravu platíme v plné výši | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Garmin

Kategorie

Sporttestery

ExpediceDočasně vyprodáno
Záruční doba2 roky, CZ distribuce
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Garmin vívosmart Black (velikost S)

Balení / Expedice
Varianta
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
Dočasně vyprodáno
3 490 Kč
6%
3 290 Kč
2 719 bez DPH

 

Miniaturní fitness náramek vyhodnocující chůzi, běh, jízdu na kole, spánek a další aktivity.

Chytré notifikace - multimédia
Zůstaňte aktivní a ve spojení s okolím. Pokaždé, když obdržíte textovou zprávu, e-mail nebo telefonát na Váš kompatibilní smartphone , náramek vívosmart bude díky Bluetooth® propojení jemně vibrovat a automaticky zobrazí příslušné informace. Přes náramek je i možné ovládat multimediální přehrávač v mobilním telefonu

Klepnutím zobrazíte statistiky
Součástí náramku vívosmart je elegantní, neviditelný displej, který se aktivuje, když dostanete upozornění nebo když poklepete na řemínek. Displej OLED poté náramek prosvítí a zobrazí vaše kroky, celkovou zdolanou vzdálenost, spálené kalorie, hodiny a další údaje.

Řekne vám, kolik je hodin a kdy je „čas začít se hýbat“
Výzkumy ukazují, že dlouhá období nečinnosti, například sezení, snižují v těle produkci enzymů, které spalují tuky. Tento efekt můžete zvrátit častými krátkými procházkami.
Můžete ztratit přehled o čase, ale náramek vívosmart si jej pamatuje. Po 1 hodině nečinnosti začne náramek vívosmart vibrovat a upozorní vás, že je čas začít se hýbat. Chcete-li stopky resetovat, stačí se na pár minut projít.

Nošení na těle 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Náramek vívosmart sleduje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu vaše pokroky a může zůstat zapnutý až 7 dní, než je třeba dobít baterii. Při použití vestavěného budíku vás náramek vívosmart upozorní jemnými vibracemi – zvukem, který nebude rušit nikoho dalšího. V době nočního odpočinku nastavte režim spánku a náramek bude monitorovat jeho kvalitu. Na stránkách služby Garmin Connect můžete následně zobrazit celkový čas strávený spánkem, včetně fází hlubokého spánku a fází REM.
Náramek vívosmart má stupeň vodotěsnosti 5 ATM (50 metrů), takže jej můžete mít bez starosti na sobě i ve sprše nebo při plavání.

Přizpůsobené denní cíle
Náramek vívosmart zjistí vaši aktuální úroveň aktivity a na jejím základě stanoví dosažitelný denní cíl. Když daného milníku dosáhnete, náramek vívosmart upraví váš cíl pro další den, čímž vás bude povzbuzovat ke aktivnějšímu životnímu stylu.

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.

ANT+ příslušenství
Použijte snímač tepu s náramkem vívosmart a můžete zaznamenávat údaje o srdečním tepu a zóně během sportovních aktivit. Oproti náramku vívofit je nyní možné připojit čidlo pro jízdní kolo a zaznamenávat ujetou vzdálenost. Vlastníky outdoorové kamery Garmin VIRB zajisté potěší možnost ovládání záznamu videa a pořizování fotografií přes dotykový displej vívosmartu.

Komentáře ke zboží Garmin vívosmart Black (velikost S)
android   |  marek machálek  |  Garmin vívosmart Black (velikost S)
 
Dobrý den prosím vás nikdy jsem se nedočetl jestli tenhle sporttester funguje i na nižší android než 4.4. já mám telefon s androidem 4.1. a bojím se toho že mi to nebude fungovat,nevíte prosím vás ktomu více ? díky za info ,naschle Méně informací
RE: android  |  Fitness.cz 
 
Dobrý den, v nám dostupných informacích výrobce neuvádí, s jakou verzí androidu je náramek kompatibilní. Děkujeme za pochopení