20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Scitec WOD BALANCED RECOVERY 2100 g

 | Sleva za registraci
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Scitec Nutrition

Kategorie

Regenerační komplexy

Expedicenelze objednat
Balení (popis)2100 g - 30 dávek
Doporučenírozmíchejte 1 dávku 70g v 400ml vody užívejte ihned po tréninku
Scitec WOD BALANCED RECOVERY 2100 g

 

Nejintenzivnější tréninkové metody - včetně CrossFit®u a jiných funkčních tréninkových metod s vysokou intenzitou- spálí obrovské množství sacharidů a poškozují svalová vlákna, což vyžaduje pro účinnou regeneraci správné doplňování sacharidů, bílkovin nebo aminokyselin, jakož i mikroživin, elektrolytů a vody. Kromě toho může být užitečným při léčbě zánětů. Zvláště kritický význam má doplňování živin po tréninku hlavně v případě, když plánuješ trénovat vícekrát denně!

Potréninkovou regenerační formuli WOD CRUSHER BALANCED RECOVERY jsme sestavili tak, aby zajistila svým bílkovinným a sacharidovým matrixem, jakož i množstvím užitečných extra složek, vyváženou podporu.

POKROČILÉ BÍLKOVINY: základem našich formulí jsou nejlepší složky z těch, které jsou považovány za nejlepší - hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, která je enzymaticky "předtrávenou" bílkovinou, což znamená, že je do určité míry rozložena podobným způsobem jako při trávení, a proto je její vstřebávání a využitelnost nejlepší. Syrovátková bílkovina je považována za standardní, pro svou nejvyšší biologickou hodnotu, i ve světě CrossFit®! Význam bílkovin je všeobecně známý, ale není na škodu ho zdůraznit: bílkoviny přispívají k objemu svalové hmoty a také k udržování zdraví kostí! *

POKROČILÝ SACHARIDOVÝ MATRIX: sacharidový matrix s obsahem sacharidů s různou délkou vstřebatelnosti. Přidali jsme i živiny s rychlými a pomalými vlastnostmi vstřebatelnosti, kromě jiných například Palatinose® a rozvětvený cyklodextrin!

Podpora EXTRA AMINOKYSELINAMI: náš produkt jsme doplnili aminokyselinami taurinu, které jsou částečně esenciálními aminokyselinami se stabilizační funkcí lipidovýchmembránv organismu, a které pomáhají při mnoha antioxidačních obranných procesech.

EXTRA PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální tvorbě kolagenu, k normální funkci chrupavek, k normálnímu stavu dásní, zubů, kůže a cév. * Vitamín C dále pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivního tréninku a po něm (tento pozitivní účinek lze dosáhnout příjmem plus 200 mg vitamínu C nad doporučenou denní dávku!). *

BALANCEDRECOVERY obsahuje elektrolyty (draslík, chlór,sodík, vápník, hořčík). Draslíkpřispívá knormální činnostisvalstva, pomáhá při normální činnostinervového systémuapři udržovánínormálního krevníhotlaku! * Bromelain je výtažek z ananasu, směs enzymů trávicích bílkoviny, nazývaný jako proteázy.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

 

Serving Size: 70 g (1 ¼ scoop)
Servings Per Container: 30
Amount Per Serving RI%*
Amount Per Serving RI%*
Energy 1126 kJ 14%
Carbohydrates 39 g 15%

268 kcal

of which Sugars 2.1 g 2%
Fat 3.6 g 5%
Protein 20 g 40%
of which Saturated 0.1 g 1%
Salt 0.49 g 8%

ADVANCED CARBOHYDRATE MATRIX 37.6 g
(Maltodextrin 36.3 g, Palatinose™ 1 g, Highly Branched Cyclic Dextrin 0.2 g)


NRV%**


NRV%**
Electrolytes (Calcium, Chloride, Magnesium, Potassium, Sodium) 760 mg

Taurine 500 mg
- Potassium 322 mg 16%
Bromelain Digestive Enzyme 200 mg
- Chloride 120 mg 15%
Vitamin C 200 mg 250%

*RI%: Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal).
**NRV%: nutrient reference values

L-Alanine
1007 mg
L-Lysine** 1876 mg
L-Arginine
457 mg
L-Methionine*** 432 mg
L-Aspartic Acid
2146 mg
L-Phenylalanine*** 621 mg
L-Cysteine
442 mg
L-Proline 1156 mg
L-Glutamine
3513 mg
L-Serine 982 mg
Glycine
322 mg
L-Threonine** 1360 mg
L-Histidine**
345 mg
L-Tryptophan** 313 mg
L-Isoleucine**
1250 mg
L-Tyrosine 553 mg
L-Leucine**
2112 mg
L-Valine** 1189 mg


Složení:

Chocolate Hazelnut: Maltodextrin, Whey Protein Hydrolysate (from Milk), Instant Microfiltered Whey Protein Isolate (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Fat-reduced Cocoa Powder (10-12%), Flavors (Chocolate, Hazelnut), Soy Lecithin powder, Thickener (Xanthan Gum), Palatinose™ Isomaltulose, Taurine, L-Ascorbic Acid, Bromelain extracted from Ananas comosus (1200 GDU/g), Highly Branched Cyclic Dextrin, Sodium Chloride, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K).

Strawberry Cream: Maltodextrin, Whey Protein Hydrolysate (from Milk), Instant Microfiltered Whey Protein Isolate (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Flavors (Strawberry, Quark, Cream), Soy Lecithin powder, Thickener (Xanthan Gum), Palatinose™ Isomaltulose, Taurine, L-Ascorbic Acid, Bromelain extracted from Ananas comosus (1200 GDU/g), Highly Branched Cyclic Dextrin, Sodium Chloride, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Color (Carmoisine****).

Piña Colada: Maltodextrin, Whey Protein Hydrolysate (from Milk), Instant Microfiltered Whey Protein Isolate (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Flavors (Pineapple, Coconut), Coconut Shreds, Soy Lecithin Powder, Palatinose™ Isomaltulose, Thickener (Xanthan Gum), Taurine, L-Ascorbic Acid, Bromelain extracted from Ananas comosus (1200 GDU/g), Highly Branched Cyclic Dextrin, Sodium Chloride, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K).

Allergen info: zpracováno v provozu s mlékem, vejci, lepkem, sójou, oříšky, rybami a korýši.

Komentáře ke zboží Scitec WOD BALANCED RECOVERY 2100 g
Vhodné k rýsování?  |  Pavel  |  Scitec WOD BALANCED RECOVERY 2100 g
 
Dobrý den, je tento přípravek vhodný do rýsovacího období? Případně, jaké by bylo vhodné dávkování i ve dnech volna? Děkuji. Méně informací
RE: Vhodné k rýsování?  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, osobně bych Scitec Wod Balanced Recovery užíval spíše v objemovce a to pouze v den tréninku.
WOD s HMB  |  Jan  |  Scitec WOD BALANCED RECOVERY 2100 g
 
Dobrý den, 2x týdně kruháč (crossfit), 2x týdně běh 5-7km + silové cvičení 30-45min, 1x týdeně delší běh (10-15km), 2x týdně hokej.
Trošku jsem navýšil cvičení a potřebuji regenerovat více. Prosím o doporučení na něco před tréninkem - nyní HMB a spokojenost 6+ něco na regenaraci poté. Nárůst svalů moc neřeším, spíš mi jde o sílu.
Předtím - Scitec Arginine + Scitec Volumass 35, na doporučení změna na Scitec HMB + NUTREND COMPRESS B.I.G. - Děkuji předem za radu Více informací
RE: WOD s HMB  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, mohu Vám doporučit Vitalmax NO POWER 300g který budete užívat před výkonem a po tréninku PVL MUTANT REHAB 1280g