20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


YE Nutrition Rush WPI instant 84%

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

YE Nutrition

Kategorie

Proteiny na růst svalů nad 1500g

Expedicenelze objednat
Koncentraceizoláty
Balení2000g
Doporučenídoporučujeme denně 2-3 dávky, první dávku ráno na lačno, druhou 1 hodinu po tréninku a třetí před spaním před spaním. Denně je možno užít až 4 dávky v závislosti na náročnosti tréninku
YE Nutrition Rush WPI instant 84%

 

Rush WPI instant 84% je protein vysoké kvality, vyroben výlučně z mléčné syrovátky! Syrovátkové „izoláty“ jsou nejčastěji vyráběné tak, aby obsahovaly vyšší podíl bílkovin než „syrovátkové koncentráty“. To znamená,že „izoláty“ se vyznačují nižším obsahem cukru (laktózy) a tuku! Bílkoviny jsou zdrajem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto Rush WPI instant 84% přispívá ke zvyšování svalové hmoty, k jejímu udržování a taky k udržování zdraví kostí.*

Bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout v potravě) jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Feny-lalanin, Treonin, Tryptofan, Valin).

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Nutriční hodnoty

v 100 g

1 dávka (30 g)

Energetická hodnota

1766 kJ/

417 kcal

530 kJ/

125 kcal

Tuky

5 g

1,5 g

z toho nasycené mastné kyseliny

2,3 g

0,7 g

Sacharidy

9,7 g

2,9 g

z toho cukry

0 g

0 g

Bílkoviny

83 g

25 g

Sůl

2,7 g

0,8 g

Složení:
ČOKOLÁDA-OŘÍŠKY: Protein Matrix ™ (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku (10-12%), aromata čokolády, Vanilla a oříšků (přírodní a umělé), triglyceridy (rostlinné oleje z palmového a kokosového oleje), zahušťovadlo (methylcelulóza), krystaly Vanilla, sladidla (sukralóza).
JAHODA-JOGURT: Protein Matrix ™ (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát), mléčný prášek, aroma jahody a jogurtu (přírodní a umělé), triglyceridy (rostlinné oleje z palmového a kokosového oleje), zahušťovadlo (Methylcelulóza), krystaly Vanilla, sladidla (sukralóza), farbyvo (E124 *)
* U dětech může způsobit případné poruchy aktivity a koncentrace.
BÍLÁ ČOKOLÁDA: Protein Matrix ™ (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát), mléčný prášek, aroma bílé čokolády (přírodní a umělé), triglyceridy (rostlinné oleje z palmového a kokosového oleje), zahušťovadlo (Methylcelulóza), krystaly Vanilla, sladidla (sukralóza), barvivo (betakaroten)
Komentáře ke zboží YE Nutrition Rush WPI instant 84%