20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Scitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávek

 | Sleva za registraci
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Akční balíčky

Kategorie

Proteiny na růst svalů do 1500g

ExpediceSkladem - ihned k expedici
Předpokládaná doba dávkování1 měsíc
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Scitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávekScitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávek
Scitec PROTEIN DELITE 1000gScitec PROTEIN DELITE 1000g
Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávekVitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávek

Balení / Množství
Název zboží
Příchuť
1000g1 ks
Scitec PROTEIN DELITE 1000g
30 tablet1 ks
Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávek
malina
769 Kč
669 bez DPH

 
Scitec PROTEIN DELITE 1000g
+
Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávek

Tento chutný proteinový nápoj se vyznačuje vysokým obsahem kvalitních bílkovin a nabízíme jej ve více vynikajících příchutích. Všechny ochucené Protein Delite produkty obsahují sušené kousky ovoce, nebo kousky čokolády. Bílkovinné zdroje produktu PROTEIN DELITE přispívají k růstu svalové hmoty, k jejímu zachování, a udržování zdraví kostí. * Náš Protein Delite obsahuje mléčné bílkoviny, které jsou komplexními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin).

Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým aminokyselinovým zastoupením; proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jako u masa, ryb, mléka a sóji. Protein Delite obsahuje i extra přidané aminokyseliny: taurin a l-glutamin. L-Glutamin má jako volná aminokyselina i největší zastoupení v lidské krvi.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Formule neobsahuje aspartam!

Dávkování:

Pro redukční diety doporučujeme následující dávkování:

Jednu dávku ráno na lačno místo snídaně. Možno doplnit lehkým jídlem se zaměřením na vhodné sacharidy, doplňte vhodným spalovačem (doporučujeme kombinovat s 1 kapslí Scitec Carni-X). Druhou dávku večer v cca 18 hodin místo večeře.

Pro nárůst svalové hmoty:
Jednu dávku ráno na lačno, druhou možno 45 min po tréninku ( NE dříve !!! ), třetí dávku možno před spaním. Pokud se rozhodnete pro dvě dávky doporučujeme dávku 45 min. po tréninku a před spaním. V netréninkové dny zařaďte 2 dávky. Ráno na lačno a před spaním.

Výživové hodnoty

Serving size: 30 g (1 scoop)
Amount per serving
Amount per serving
Calories 122
Total Carbohydrate 6 g
Calories from Fat 6
Sugars 3 g
Total Fat 2.5 g
Dietary Fiber 1,5 g
Cholesterol 25 mg
Protein 19 gPotassium 37,5 mgSodium 165 mg

“Amino Matrix” 485 mg


(Dextrose, L-Glutamine, Taurine)


Složení:

Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein microfractions; milk protein concentrate), Dextrose, L-Glutamine, Taurine, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose,

alpine milk chocolate with chocolate pieces: chocolate pieces, cocoa powder, natural and artificial flavors (vanilla, chocolate)

chocolate coconut: cocoa powder, chocolate pieces, coconut shreds, natural and artificial flavors (coconut, chocolate, vanilla)

coconut almond: coconut shreds, natural and artificial flavors (coconut, almond, vanilla)

strawberry white chocolate with strawberry pieces: dried fruit pieces (strawberry), natural and artificial flavors (strawberry, white chocolate), color (strawberry red)

pineapple vanilla with pineapple pieces: dried fruit pieces (pineapple), natural and artificial flavors (pineapple, vanilla)

vanilla joghurt very berry with mixed berry pieces: dried fruit pieces (blueberry, blackberry, raspberry), natural and artificial flavors (vanilla cream, wildberry, raspberry, berry flavors), colors (carmosin, blue)

joghurt raspberry with raspberry pieces: dried fruit pieces (raspberry), yogurt powder, natural and artificial flavors (yogurt, raspberry, vanilla), color (ponceau)

Suplementační plán

Ráno před snídaní

Scitec PROTEIN DELITE 1000g

Scitec PROTEIN DELITE 1000g - SLEVA 26.4%

66% bílkovin - mléčná syrovátka. Špičkový protein, určený jak pro redukční diety, tak pro objemové fáze tréninku jako zdroj bílkoviny živočišného původu. Výborný je rovněž při trénincích zaměřených…

30 minut před tréninkem

Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávek

Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávek - SLEVA 50.2%

Jeho základní funkcí je podpora důležitých metabolických procesů při přeměně tuků na energii. Je to především přenašeč mastných kyselin, které přenáší do mitochondrií. Zde tyto mastné kyseliny…

45 minut po tréninku

Scitec PROTEIN DELITE 1000g

Scitec PROTEIN DELITE 1000g - SLEVA 26.4%

66% bílkovin - mléčná syrovátka. Špičkový protein, určený jak pro redukční diety, tak pro objemové fáze tréninku jako zdroj bílkoviny živočišného původu. Výborný je rovněž při trénincích zaměřených…

Večer místo večeře

Scitec PROTEIN DELITE 1000g

Scitec PROTEIN DELITE 1000g - SLEVA 26.4%

66% bílkovin - mléčná syrovátka. Špičkový protein, určený jak pro redukční diety, tak pro objemové fáze tréninku jako zdroj bílkoviny živočišného původu. Výborný je rovněž při trénincích zaměřených…
Komentáře ke zboží Scitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávek
Dárek pro přítele  |  Lenka  |  Scitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávek
 
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je tento protein vhodný i pro muže, případně jestli mi můžete doporučit který by byl vhodný. Můj přítel má nadváhu, přes 110 kg, ale je také vysoký. Od nového roku plánuje cvičit :-) Je vhodné mu tento protein koupit? Děkuji :)
L. Méně informací
RE: Dárek pro přítele  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, tohle neni klasicky protein, ale proteinova zmrzlina. Doporucim protein Vitalmax whey isolate.
Vyrýsování  |  Monika  |  Scitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávek
 
Dobrý den,
mám 163 cm a 52 kg. Nejsem vůbec zpevěná, přestože cvičím 4-5x týdně, většinou HIIT, tabatu nebo jen cvičení s ručníma činkama, max 3 kg a nebo medicinbalem.
Jsem štíhlá, ale mám trochu tuk na vnitřních stranách stehen a pažích. Kvůli tomu jsem si pořídila spalovač carnitine 150.000, který užívám ráno a pak před cvičením. Cvičím cca půl roku a svaly ne a ne vidět. Je vhodné pro vyrýsování a nabrání svalové hmoty bez tuku zařadit protein delite?
Děkuji Více informací
RE: Vyrýsování  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobey den,  urcite je vhodne tento protein zaradit. Musite se vsak zamerit na stravu. Strava je zaklad vseho. Doporucim misto HIIT atd zkusit zmenit za rychlou chuzi nebo beh. Ty pomuzou urcite lepe :) hezky den 
DTZ  |  IVAN  |  Scitec PROTEIN DELITE 1000g + L-Carnitine MAXX 1000 30 dávek
 
Dobrý den. Vetší balení nebude? Více informací
RE: DTZ  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobey den, bohuze v momentalni dobe budeme mit jen 500 a 1000. 4000 ma momentalne pozastavenoi vyrobu primo v scitecu :(