20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA So Good Protein 908g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

Protein 50 - 65 %

ExpediceDočasně vyprodáno
Koncentrace50-65%
Balení908g
Doporučenírozmíchejte dvě odměrky prášku (40 g) ve 250 ml vody nebo mléka. Vypijte dávku před a dávku po tréninku nebo jako svačinu mezi jídly.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
FA So Good Protein 908gFA So Good Protein 908g
FA So Good Protein 908gFA So Good Protein 908g
FA So Good Protein 908gFA So Good Protein 908g
FA So Good Protein 908gFA So Good Protein 908g
FA So Good Protein 908gFA So Good Protein 908g

Balení / Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
908gDočasně vyprodáno
790 Kč
37%
499 Kč
434 bez DPH

 

SO GOOD PROTEIN 908g

- syrovátkový proteinový izolát Isolac®
- hydrolyzovaný syrovátkový protein Optipep®
- PeptoPro® - hydrolyzovaný kasein
- Vynikající chuť (obsahuje ovoce) a dokonalá rozpustnost
- Ideální pro formování štíhlé sportovní postavy
- neobsahuje aspartam ani acesulfam

SO GOOD PROTEIN ! ® je proteinový doplněk stravy vyrobený ze syrovátkové bílkoviny (Isolac®, Optipep®, PeptoPro®) a doplněn o kousky ovoce, čokolády nebo vanilky. Tyto kousky byly získány speciální metodou vakuového vymrazování (lyofilizace), aby se zachovala jejich co nejvyšší výživová hodnota.

Použité suroviny:
Optipep™ hydrolyzovaný koncentrát syrovátkového proteinu - vyrobeno v Carbery Group, Irsko.
Isolac™ : izolát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje alespoň 90% bílkovin, - vyrobeno v Carbery Group, Irsko.
PeptoPro® - je unikátní protein s obsahem 80 % bílkovin získaných z kaseinu mléčné bílkoviny, Royal DSM N.V.

Syrovátkový protein má nejvyšší nutriční hodnotu a biologickou aktivitu ze všech forem bílkovin dostupných v klasickém potravinářství. Je to právě výborná stravitelnost a bohatý aminokyselinový profil co jej činí tím nejefektivnějším. Mimo to, že proteiny přispívají k růstu svalové hmoty a pomáhají při udržování zdravých kostí, je příjem bílkovin základem pro řádný průběh metabolických procesů, a to zejména při tělesných cvičeních a v době zvýšené potřeby příjmu bílkovin - při hubnutí.
Lyofilizované ovoce poskytuje přírodní vitamíny, minerály a antioxidanty nezbytné pro zachování lidského zdraví. Vitamíny a minerální látky jsou v odpovídajících dávkách potřebné pro udržení dobrého zdraví a imunitních funkcí. Antioxidanty jsou látky, které pomáhají redukovat volné radikály, tím, že se na ně vážou a jsou vyplaveny z těla anebo se sníží jejich škodlivý vliv na organismus. Lyofilizace je speciální výrobní proces, který spočívá v sušení potravin, které nejsou odolné vůči vysokým teplotám. Je založen na vysušování mrazem v prostředí se sníženým tlakem. Během tohoto procesu nedochází k významné ztrátě vitamínů, minerálů, bílkovin, sacharidů, tuků, nebo biologicky aktivních látek jako jsou polyfenoly. Nemění se jejich organoleptické vlastnosti – smysly vnímatelná chuť, vůně, barva.
Suplementace pomocí speciální kombinace syrovátkového proteinu s mrazem sušenými kousky ovoce, čokolády nebo vanilky je moderní výživný a vyvážený způsob stravování se zajištěním vysokého obsahu bílkovin. Je to chutný, přírodní a zdravý proteinový koktejl pro každého, kdo pečuje o své zdraví. Tato inovativní formule může být i náhražkou běžného pokrmu, protože obsahuje adekvátní množství bílkovin a vyvážený poměr živin.


Složení na 100g výrobku
Energetická hodnota 1568 kJ / 393 kcal
Protein 70 g
Sacharidy 7 g
z toho cukry 2,5 g
Tuky 8,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Vlákniny 1 g
Sodík 0,4 g


Složení:
mléčný proteinový komplex [ syrovátkový proteinový koncentrát ( Carbelac ®) , syrovátkový proteinový izolát ( ISOLACA ®) , hydrolyzát syrovátkového proteinu ( Optipep ™ ) , hydrolyzovaný kasein ( PeptoPro ®) ], kakao (1) , příchutě , ovocné kousky ( 2-2, 8%) (2,3,4,5), zahušťovadlo ( xanthan ) , čokoládové lupínky 2% (1), sól (1), regulátor kyselosti (kyselina citrónová ) (4), barvivo (červená řepa - prášek) (4,5), sladidlo (sukralóza) , barviva (karoten).
1 - Čokoláda, 2 - Vanilka , 3 - PiňaColada , 4 - Jahoda , 5 - Bílá čokoláda
Doporučený způsob dávkování: Rozmíchejte dvě odměrky prášku (40 g) ve 250 ml vody nebo mléka. Vypijte dávku před a dávku po tréninku nebo jako svačinu mezi jídly.

Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Obsahuje mléko. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Komentáře ke zboží FA So Good Protein 908g