20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA So Good Protein 908g + FA Lipo Core 120 kps.

HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

Protein 50 - 65 %

Expedicenelze objednat
Předpokládaná doba dávkování1 měsíc
Doporučenínajdete v detailních informacích
FA So Good Protein 908g + FA Lipo Core 120 kps.FA So Good Protein 908g + FA Lipo Core 120 kps.
FA So Good Protein 908gFA So Good Protein 908g
FA LIPO CORE 120 kpsFA LIPO CORE 120 kps

 
FA So Good Protein 908g
+
FA LIPO CORE 120 kps

Super balíček do diety pro každého! Skvělý chutný protein a vynikající spalovač tuku.

SO GOOD PROTEIN 908g

- syrovátkový proteinový izolát Isolac®
- hydrolyzovaný syrovátkový protein Optipep®
- PeptoPro® - hydrolyzovaný kasein
- Vynikající chuť (obsahuje ovoce) a dokonalá rozpustnost
- Ideální pro formování štíhlé sportovní postavy
- neobsahuje aspartam ani acesulfam

SO GOOD PROTEIN ! ® je proteinový doplněk stravy vyrobený ze syrovátkové bílkoviny (Isolac®, Optipep®, PeptoPro®) a doplněn o kousky ovoce, čokolády nebo vanilky. Tyto kousky byly získány speciální metodou vakuového vymrazování (lyofilizace), aby se zachovala jejich co nejvyšší výživová hodnota.

Použité suroviny:
Optipep™ hydrolyzovaný koncentrát syrovátkového proteinu - vyrobeno v Carbery Group, Irsko.
Isolac™ : izolát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje alespoň 90% bílkovin, - vyrobeno v Carbery Group, Irsko.
PeptoPro® - je unikátní protein s obsahem 80 % bílkovin získaných z kaseinu mléčné bílkoviny, Royal DSM N.V.

Syrovátkový protein má nejvyšší nutriční hodnotu a biologickou aktivitu ze všech forem bílkovin dostupných v klasickém potravinářství. Je to právě výborná stravitelnost a bohatý aminokyselinový profil co jej činí tím nejefektivnějším. Mimo to, že proteiny přispívají k růstu svalové hmoty a pomáhají při udržování zdravých kostí, je příjem bílkovin základem pro řádný průběh metabolických procesů, a to zejména při tělesných cvičeních a v době zvýšené potřeby příjmu bílkovin - při hubnutí.
Lyofilizované ovoce poskytuje přírodní vitamíny, minerály a antioxidanty nezbytné pro zachování lidského zdraví. Vitamíny a minerální látky jsou v odpovídajících dávkách potřebné pro udržení dobrého zdraví a imunitních funkcí. Antioxidanty jsou látky, které pomáhají redukovat volné radikály, tím, že se na ně vážou a jsou vyplaveny z těla anebo se sníží jejich škodlivý vliv na organismus. Lyofilizace je speciální výrobní proces, který spočívá v sušení potravin, které nejsou odolné vůči vysokým teplotám. Je založen na vysušování mrazem v prostředí se sníženým tlakem. Během tohoto procesu nedochází k významné ztrátě vitamínů, minerálů, bílkovin, sacharidů, tuků, nebo biologicky aktivních látek jako jsou polyfenoly. Nemění se jejich organoleptické vlastnosti – smysly vnímatelná chuť, vůně, barva.
Suplementace pomocí speciální kombinace syrovátkového proteinu s mrazem sušenými kousky ovoce, čokolády nebo vanilky je moderní výživný a vyvážený způsob stravování se zajištěním vysokého obsahu bílkovin. Je to chutný, přírodní a zdravý proteinový koktejl pro každého, kdo pečuje o své zdraví. Tato inovativní formule může být i náhražkou běžného pokrmu, protože obsahuje adekvátní množství bílkovin a vyvážený poměr živin.


Složení na 100g výrobku
Energetická hodnota 1568 kJ / 393 kcal
Protein 70 g
Sacharidy 7 g
z toho cukry 2,5 g
Tuky 8,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Vlákniny 1 g
Sodík 0,4 g


Složení:
mléčný proteinový komplex [ syrovátkový proteinový koncentrát ( Carbelac ®) , syrovátkový proteinový izolát ( ISOLACA ®) , hydrolyzát syrovátkového proteinu ( Optipep ™ ) , hydrolyzovaný kasein ( PeptoPro ®) ], kakao (1) , příchutě , ovocné kousky ( 2-2, 8%) (2,3,4,5), zahušťovadlo ( xanthan ) , čokoládové lupínky 2% (1), sól (1), regulátor kyselosti (kyselina citrónová ) (4), barvivo (červená řepa - prášek) (4,5), sladidlo (sukralóza) , barviva (karoten).
1 - Čokoláda, 2 - Vanilka , 3 - PiňaColada , 4 - Jahoda , 5 - Bílá čokoláda
Doporučený způsob dávkování: Rozmíchejte dvě odměrky prášku (40 g) ve 250 ml vody nebo mléka. Vypijte dávku před a dávku po tréninku nebo jako svačinu mezi jídly.

Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Obsahuje mléko. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

FA LIPO CORE

 • Efektivní spalovač tukových tkání s obsahem přírodních rostlinných složek
 • Má silné termogenetické a povzbuzující účinky
 • Ideální spalovač na trénink i fyzické pracovní vypětí
 • LipoCore ® je vysoce účinný přípravek pro redukci tuku a efektivní hubnutí

LipoCore ® je moderní a vysoce účinný doplněk stravy, vybaven obsahem složek, které zlepšují metabolismus tuků a pomáhají udržovat zdravou tělesnou váhu. Pro zlepšení vstřebatelnosti a biologické dostupnosti byla aplikována unikátní technologie želatinových kapslí, která umožňuje maximální využití všech účinných látek obsažených v kapsli. LipoCore ® je spalovač vyvinut na naturální bázi, opatřen extrémně koncentrovanými složkami, stimulujícími buněčný metabolismus. Složky rostlinného původu účinkují v organismu synergeticky a jedním z důsledků je i potlačení chuti na jídlo nebo hlad obecně. Kromě toho mohou mít účinné látky obsažené v přípravku vliv na snížení hladiny špatného cholesterolu v krvi a vedou ke zlepšení koncentrace a zbystření smyslů. LipoCore ® je zcela přírodní “energetický“ prostředek, připraven ze směsi látek využívaných při intenzivních cvičeních.

Obsah účinných látek ve 3 kapslích:

 • Chrom 60 mg
 • Extrakt z Malabar tamarind (Garcinia cambogia)  200 mg
 • Kofein 200 mg
 • Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) 120 mg
 • Extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 120 mg
 • Extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) 100 mg
 • Guarana extrakt (Paulinia cupana) 100 mg
 • L-karnitin 90 mg
 • Zázvorový extrakt (Zingiber officinale) 45 mg
 • Extrakt z kajenského pepře (Capsicum annuum) 45 mg
 • Extrakt z černého pepře (Bioperine ® - 95% piperin) 7,5 mg
Složení:
slunečnicový olej, želatinová tobolka [želatina, glycerol, zvlhčující látka (sorbitol), čištěná voda, barvivo (E172 (i))], Malabar tamarind extrakt, kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z plodů hořkého pomeranče, extraktu z grapefruitových jadérek, extraktu guarany, L-karnitin, včelí vosk, emulgátor (sójový lecitin), zázvorový extrakt, extrakt z kajenského pepře, extrakt z černého pepře (Bioperine ®), chlorid chromu (III).

 

Suplementační plán

Ráno před snídaní

FA LIPO CORE 120 kps

FA LIPO CORE 120 kps - SLEVA 60.2%

LipoCore ® je moderní a vysoce účinný doplněk stravy, vybaven obsahem složek, které zlepšují metabolismus tuků a pomáhají udržovat zdravou tělesnou váhu.

Odpoledne mezi 15:00 a 16:00

FA LIPO CORE 120 kps

FA LIPO CORE 120 kps - SLEVA 60.2%

LipoCore ® je moderní a vysoce účinný doplněk stravy, vybaven obsahem složek, které zlepšují metabolismus tuků a pomáhají udržovat zdravou tělesnou váhu.

45 minut po tréninku

FA So Good Protein 908g

FA So Good Protein 908g - SLEVA 43.8%

Proteinový doplněk stravy vyrobený ze syrovátkové bílkoviny a doplněn o kousky ovoce, čokolády nebo vanilky. Tyto kousky byly získány speciální metodou vakuového vymrazování (lyofilizace), aby se…
Komentáře ke zboží FA So Good Protein 908g + FA Lipo Core 120 kps.