20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Nutrex Lipo-6 Carnitine

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Nutrex

Kategorie

Profi spalovače tuků

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení120 kapslí
Doporučeníužívejte 2 kapsle 30 min před výkonem
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Nutrex Lipo-6 Carnitine

Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
120 kapslíDočasně vyprodáno
699 Kč
29%
499 Kč
434 bez DPH

 

L-Carnitin -volná aminokyselina s mnohostranným využitím.  Jeho primární funkcí je transport tukových molekul pro energetické využití v pracující buňce. Přeprava a spalování mastných kyselin v mitochondriích může fungovat pouze s pomocí karnitinového transportního systému. Carnitin napomáhá optimální funkci srdečního svalu, zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje jejich zásobování kyslíkem, a tím zvyšuje odolnost a odstraňuje únavu. Jeho požití před tréninkem napomáhá spalování tuků. Carnitin lzepoužít u pokročilých kondičních kulturistů ke zvýšení výkonu i u tréninku zaměřeného na masivní nárůst svalové hmoty. U přípravku v kapslové formě je zaručena lepší rozpustnost a vyšší vstřebatelnost. Samozřejmostí je zcela přesné dávkování. Přípravek není určen pro děti.

Každá kapsle obsahuje
Každá dávka obsahuje 2 kapsle
L-Carnitine Tartrate 1490 mg
Glycerin, Vegetable Cellulose, Purified Water
Komentáře ke zboží Nutrex Lipo-6 Carnitine
Těhotenství  | Anonymní uživatel  |  Nutrex Lipo-6 Carnitine
 
Dobrý den, ráda bych se zeptala za kamarádku. Je jí 40 let, od září se věnuje formování postavy, fitko. Objednala si tento spalovač tuku, vše měla rozjeté a zjistila, že je 2,5 měsíce v jiném stavu. Pohybu se nechce úplně vzdát. Dotaz zní může i v těhotenství užívat tento produkt? Děkuji za odpověď. Méně informací
RE: Těhotenství  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, to nemohu přesně posoudit nevím jaký je přesně režim u těhotných žen, doporučuji konzultaci s ošetřujícím lékařem.