20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


MUSCLETECH HYDROXYCUT MAX FOR WOMEN 120 kapslí + kovová láhev Muscletech

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

MuscleTech

Kategorie

Profi spalovače tuků

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení120 kapslí
Doporučenínajdete v detailních informacích
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
MUSCLETECH HYDROXYCUT MAX FOR WOMEN 120 kapslí + kovová láhev Muscletech

Balení
Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
120 kapslí
Dočasně vyprodáno
1 290 Kč
30%
899 Kč
782 bez DPH

 

Hydroxycut Max! For Women je díky svým účinným látkám používán sportovci při redukčních dietách. Staví se na přední místo mezi konkurenčními suplementy své kategorie. Revoluční receptura přípravku Hydroxycut Max! je založena na receptuře Max! HydroxyBoost™ a  Max! ProDefine™. Jde o tekutou matrici a o tekuté kapsle s velmi rychlým účinkem. Ty působí pětkrát rychleji než běžné tablety. Působí tedy okamžitě poté, co si vezmete úplně první dávku. Takto alespoň uvidíte, že přípravek Hydroxycut Max! není jako něco jiného, co jste už někdy vyzkoušela!

  • Speciální profi spalovač tuků výhradně pro ženy
  • nové přepracované složení, verze schválená pro EU !
  • 120 tekutých kapslí s velmi rychlým účinkem !
  • patentované směsi Max! HydroxyBoost™ ,  Max! ProDefine™ a Max! Hydroxagen™

Hydroxycut Max! For Women byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám všem sportovcům a vyznavačům fitness ženského pohlaví, s pomocí Hydroxycut Max a v kombinaci s dietou a cvičením vám usnadní dostat se do nejlepší formy svého života.
Max! HydroxyBoost - Obsahuje
složky, které přináší rychle působící energizující účinky.
Max! ProDefine - Směs se skládá z klinicky prokázáných klíčových složek, které vám pomohou dosáhnout vynikající výsledky hubnutí.
Max
! Hydroxagen ® - obsahuje proprietární přísada směsi, které dotvářejí vzorec Max! ProDefine
Hydroxycut
Max obsahuje složky (bezvodý kofein [1,3,7-Trimethylxanthine]), které podporují zvýšení energiie

Doporučené dávkování:

  • Během prvních 3 dnů užívejte 1 kapsli  2x denně společně s 2,5 dl vody jako dietní doplněk, a to asi 30-60 minut před jídlem.
  • Po vyzkoušení vaší tolerance (pokud nezaznamenáváte kofeinovou intoleranci) můžete zvýšit od 3.dne svou dávku na 2 kapsle 2x denně. Jestliže se chystáte cvičit, berte jednu z dávek vždy před tréninkem. Neberte více jak 3 kapsle během 4 hodin nebo více než 6 kapslí během 24 hodin.
  • K dosažení nejlepších výsledků užívejte po dobu 8 týdnů v kombinaci s redukční dietou a cvičením.Po 8-12 týdnech užívání doporučujeme na minimálně stejnou dobu vysadit.
  • Dodržujte pitný režim. Doporučujeme vypít 2,4 litru vody denně.
  • Poslední denní dávku užívejte alespoň 5 hodin před plánovaným spánkem.
  • Před užíváním si pozorně pročtěte celý návod a držte se instrukcí!

Upozornění:
Není určen pro děti a mladší 18 let! Řiďte se návodem! Není vhodné pro osoby se špatným zdravotním stavem! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoami (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Každá kapsle obsahuje kofein ( 2 kapsle obsahují stejně kofeinu jako 3 šálky kávy, 2 kapsle obsahují 270mg kofeinu), proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu (káva, čaj, kolové nápoje apod.)! Může způsobit nespavost! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před užíváním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou, psychologickými obtížemi, nemocemi ledvin či jater nebo pokud se ve vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (např. kardiovaskulární potíže), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, potíže s dýcháním, zvýšený tlukot srdce či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Neužívejte pokud je narušen ochranný obal pod víčkem! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Komentáře ke zboží MUSCLETECH HYDROXYCUT MAX FOR WOMEN 120 kapslí + kovová láhev Muscletech
Lahev  |  Ivory  |  MUSCLETECH HYDROXYCUT MAX FOR WOMEN 120 kapslí + kovová láhev Muscletech
 
Zvlast ji neprodavate? Méně informací
RE: Lahev  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, napište kolegům na sklad master@fitness.cz, určitě se domluvíte.
Hubnutí  |  Andrea  |  MUSCLETECH HYDROXYCUT MAX FOR WOMEN 120 kapslí + kovová láhev Muscletech
 
Dobrý den, chci se zeptat, bude mít tento spalovač účinek i když momentálně nesportuji? Mám poměrně časově náročnou novovu práci a zvykám si na její tempo, tak tedy tréning momentálně vypouštím. Ráda bych si ale zavedla nový režim - fitko + běh a zkusila HMforW. Bude mít účinek ikdyž nesportuji? a s pozdějším tempem týdně cvičení?:)- Více informací
RE: Hubnutí  |  Fitness trenérka 
 
Dobrý den, základem účinného hubnutí je hlavně pravidelná strava. Pohybem pak hubnutí podpoříte. Spalovač tuku vám dopomůže, dodá energii, omezí chutě a zlepší metabolismus.
účinný spalovač  | Anonymní uživatel  |  MUSCLETECH HYDROXYCUT MAX FOR WOMEN 120 kapslí + kovová láhev Muscletech
 
Začínám s hubnutím a cvičením a potřebovala bych poradit jaký spalovač tuku by pro mě byl vhodný, který si mám od Vás objednat. mám přes 90 kilogramů a začínám cvičit doma, posilovat, hodím na aerobic a snažim se dvakrat tydne do posilovny. doma mám jednoruční čínky, rotobed a bench. Chtěla jsem se zeptat co by pro mě bylo vhodné aby to spalovalo tuky ale ne svalovou hmotu. Za jakoukoli radu předem děkuji. LM Více informací
RE: účinný spalovač  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, mohu Vám doporučit právě spalovač tuku Hydroxycut Max Woman.