20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 80g + originál triko MuscleTech

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

MuscleTech

Kategorie

Profi spalovače tuků

ExpediceDočasně vyprodáno
Záruční doba30.03.2016
Balení80g = 30 dávek
Doporučenínajdete v detailních informacích
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 80g + originál triko MuscleTech

Balení / Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
80g = 30 dávekDočasně vyprodáno
990 Kč
50%
499 Kč
434 bez DPH

 

Oblíbený hardcore spalovač tuků nyní v práškové formě

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite Powder je jedinečná silná formule přinášející termogenní účinky. Je ideálním doplňkem při spalování tuků, a to díky vysoké dávce zelené kávy, kofeinu, L-karnitin tartrátu a L-theaninu. Nyní v práškové formě - stačí smíchat s vodou a vypít.

Hydroxycut Hardcore Elite Powder obsahuje klíčové látky, jejichž účinnost byla prokázána ve dvou vědeckých studiích. V osmitýdenní studii se výsledky dostavily při užívání těchto látek v kombinaci s nízkokalorickou dietou a mirným cvičením.

Doporučené dávkování:

 • Pro zjištění vaší tolerance smíchejte 1/2 odměrky (1,4-1,5g) s 80-100 ml vody.
 • 1 dávka je 2,7-3,1g (1 odměrka - dle příchuti).
 • Předtréninková energie a podpora termogeneze: užívejte 1 dávku ve směsi s 175 ml vody před tréninkem.
 • Pro redukci hmotnosti:: 1 dávku smíchejte se 175 ml vody 30-60 minut před dvěmi největšími denními jídly.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku, a to 2 odměrky denně.

Nutriční hodnoty: (1 dávka - 1 odměrka):

 • 2,7g - 3,1g dle příchutě)
 • Energetická hodnota 20,5 kJ/5 kcal
 • Sacharidy 1 g
 • Cukry 0 g
 • Hardcore Blend 870 mg,
  - L-karnitin tartrát 500 mg
  - kofein bezvodý 270 mg
  - L-theanin 100 mg
 • Hardcore Green Coffee Blend 200 mg

 

Složení:

Příchuť ovocná směs: přírodní a umělá aromata, kyselina citronová, sukralóza, křemičitan vápenatý, dioxid křemičitý, acesulfam draselný, xanthanová guma, FD&C modř No. 1.
Příchuť citron/limetka: přírodní a umělá aromata, kyselina citronová, acesulfam draselný, křemičitan vápenatý, dioxid křemičitý, sukralóza, extrakt ze stévie, kyselina jablečná, xanthanová guma, beta-karoten (barvivo).

Upozornění pro alergiky: vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, vejce, pšenici, sóju, ořechy, korýše a škeble.

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, zadýchávání či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 


Komentáře ke zboží MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 80g + originál triko MuscleTech