20+ let

3 000 000+ objednávek

230 000+ FB fanoušků


CELLUCOR CLK 90 kps

 | sleva | akční zboží
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Cellucor

Kategorie

Profi spalovače tuků

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení90 kapslí
Doporučeníužívejte 2 kapsle ráno na lačno a 2 v 15 hodin. Při tělesné hmotnosti nad 100kg, užívejte 3 a 3 kapsle.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
CELLUCOR CLK 90 kps

Balení
Expedice
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
90 kapslí
Dočasně vyprodáno
1 290 Kč
23%
999 Kč
869 bez DPH

 

Úbytek hmotnosti nemusí být složitý. Snažíte se najít jeden doplněk, který vám pomůže zhubnout a již jste jich vyzkoušeli mnoho bez očekávaných výsledků? Je čas na změnu. Převezměte kontrolu nad svým dietním cyklem jednou provždy a vyzkoušete CLK, spalovač tuku nejnovější generace bez stimulátorů ! Pokusí se vám zrychlit metabolismus, potlačit chuť k jídlu, a upravit hmotnost.

Slimpro® - bílkovinné hydrolyzáty z tresky modravé (Micromesistius poutassou), je přirozeně odvozená složka, která pomáhá tělu vyvolat pocit sytosti ke kontrole chuti k jídlu.
L-carnitin - jeho primární funkcí je transport tukových molekul pro energetické využití v pracující buňce. Přeprava a spalování mastných kyselin v mitochondriích může fungovat pouze s pomocí karnitinového transportního systému.
Razberi-K® - maliny jsou považovány za super potravu. Kromě zřejmých výhod konzumace tohoto ovoce, navíc obsahují ketony, která mohou podporovat zdravé hubnutí tím, že napomáhají odbourávání tuků. Obecně lze říci, že když v organismu probíhá ketóza, dochází k velmi rychlému spalování tuků.
CLA - konjugovaná kyselina linolová – mění schopnost organismu spotřebovat nutrienty na úrovni buněčné membrány. CLA výrazně podporuje spalování tuku, za současného zachování svalové hmoty. Chemickým složením jde o mastnou kyselinu, která dala doplňkové výživě sportovců nový směr vývoje.

 

Složení 3 cap. 100 cap.
Kilocalories 25 833,33
- Calories From Fat 25 833,33
Total Fat 2 gr 66,67 gr
CLA (Conjugated Linoleic Acid) 1,7 gr 56,67 gr
L-Carnitine (As Carnitine Tartrate) 500 mg 16666,67 mg
Razberi-K® (Raspberry Ketones) 100 mg 3333,33 mg


CELLUCOR CLK
není určen pro osoby mladší 18 let. Neužívejte během těhotenství nebo kojení. Nikdy nepřekročit maximální doporučené dávkování. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud užíváte léky, včetně inhibitorů MAO, antidepresiva, aspirin, drogy nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, nebo jiné. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud máte nemocné srdce, játra, ledviny nebo onemocnění štítné žlázy, duševní poruchy, potíže při močení, diabetes, vysoký krevní tlak, srdeční arytmie, časté bolesti hlavy, zvětšení prostaty nebo cukrovku. Mimo dosah dětí.

Upozornění:
Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Komentáře ke zboží CELLUCOR CLK 90 kps