20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


USP labs JACK3D micro

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

USP Labs

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení146g = 40 dávek
Doporučeníužijte 1-2 odměrky 30-40min před tréninkem. Nepřekračujte dávku max. 3 odměrky v periodě 24 hodin !!!
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarskoRakouskoRakousko
USP labs JACK3D micro

Balení / Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
146g = 40 dávekDočasně vyprodáno
1 200 Kč
58%
499 Kč
434 bez DPH

 

Chceš energii, sílu, vytrvalost a výdrž ve svém tréningu? Kdo by nechtěl? Nic ti nepomůže dosáhnout tvých cílů tak, jako předtréningový přípravek správně kombinující komponenty. Koneckonců, pokud je tvůj tréning nanic, můžeš zapomenout na velkolepé výsledky.USPLabs Jack3d probudí tvou agresívní touhu zvedat větší váhy, stimuluje tě k většímu počtu opakování, zásobí tě neskutečně trvalou energií a svalovou pumpou. Množství a zaměření energie bude perfektní, krevní řečiště a svalová pumpa nepřekonatelná, ale co je nejdůležitější, od začátku do konce se budeš cítit výborně!

Schizandra
je klíčem k fyzické síle. Extrakt poskytuje silný stimulující účinek tělu i duši.

Methylxantiny (Caffeine)
obě složky patří do rodiny sloučenin metylxantinů. Obě dvě stimulují centrální nervový systém, zatímco přímo stimulují kontraktilitu kosterního svalstva, způsobené částečně uvolněním katecholamínů, jako např. noradrenalin.A Koffein je také zapojen do boje proti únavě a ospalosti, zvyšuje bdělost, zlepšuje schopnost duševní přípravy, v některých případech dokonce způsobuje pocit euforie anebo určitý pocit "pohody". Tak jako metylxantyny mohou zvýšit účinek komponentů, věříme, že takto působí i na jedinečnou sloučeninu z Gerania (Geranium) Beta alanin.

Citrulin
je po chemické stránce kyselina 2amino 5ureidopentaneová. L-Citrulin je neesenciální aminokyselina potřebná k proteinovým syntézám. Tato látka zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém. Také pomáhá dostat z těla odpadní amoniak, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvení tkání a přesun energie do svalu. Zvyšuje odolnost svalu proti kyselině mléčné. Společně s argininem je součástí mnoha přípravků, které pomáhají zlepšit kvalitu sexuálního života.

Arginine Nitrate
je směs L-argininu a kyseliny dusičné. Arginin je prekurzor oxidu dusnatého, který zvyšuje prokrvení, tím plnost svalů a výrazně zvyšuje hladinu růstového hormonu. Zajišťuje efektivnější zásobení svalů živinami

Složení na 1 dávku 3,6g
ENOS Super Performance System™
L-Citrulline, Arginine Nitrate, Grape Seed (95% Proanthocyanidins) Extract
2247mg
CNS Contractile Stimulant System™
Caffeine, Norcoclaurine HCl (Norcoline™), 3,4-Dihydroxycinnamic Acid
182mg
Vitamin C (Ascorbic Acid) 50mg

Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 18 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami. Výrobek není vhodný pro registrované sportovce.

Komentáře ke zboží USP labs JACK3D micro
Kdy bude zas v prodeji?  | Anonymní uživatel  |  USP labs JACK3D micro
 
Kdy bude zas v prodeji ? Děkuji za odpověď. Méně informací
RE: Kdy bude zas v prodeji?  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobrý den, tato verze už nikdy, můžu Vám však nabídnout USP labs JACK3D CNS Stimulant 248 g je to nová verze pro evropský trh.
Energie a redukce tuku  |  Petr  |  USP labs JACK3D micro
 
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat jaký spalovací produkt lze kombinovat s Jack3d a jaký by jste mi poradil???Děkuji za odpověď. Více informací
RE: Energie a redukce tuku  |  Trenér 
 
Dobry den, ano muzete,  diky vysokemu obsahu kofeinu v Jack 3D bych doporucoval kombinaci L-carnitne + synephrine
Kombinace  |  Petr  |  USP labs JACK3D micro
 
Dobrý den,chci se zeptat jestli má význam brát spolu jacked micro a trans-x profesionál? Chci začít nabírat hmotu. Protein a amina jsou samozřejmostí. Popřípadě co byste mi doporučil? Je mi 30 a 80kg,cvicim už dlouho! Děkuji za radu Více informací
RE: Kombinace  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, Scitec Trans-X je dobrá volba, teď je zapotřebí dobře jíst, cvičit a regenerovat. Výsledky se určitě dostaví.