20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


NVE Pharmaceuticals STACKER2 HELL N.O.

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

NVE Pharmaceuticals

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení908g
Doporučeníužijte 2 odměrky (30g) se cca 150ml vody cca 30minut před tréninkem
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
NVE Pharmaceuticals STACKER2 HELL N.O.

Balení / Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
908gDočasně vyprodáno
990 Kč
29%
699 Kč
608 bez DPH

 

HELL N.O. je nejúčinnější přípravek na napumpování svalstva před tréninkem.Dopracujte se k svalům tvrdým jako kámen, pořádně je napumpujte, pocilte velkou energii a koncentraci.
Stacker-2 uvádí na trh dosud nejúčinnější NO recepturu. HELL N.O. není doplněk tréninku, je to jeho základ. Základ, který vám pomůže postupovat mílovými kroky. HELL N.O. TM vám naplní svaly látkami podporujícími jejich růst, dusíkem, energií a silou; ve zkratce, vším, co vaše svaly potřebují. Výsledek vás ohromí. Každým tréninkem se dostanete o krok dál. Sami si vyzkoušejte, proč je právě HELL N.O. TM nejžádanějším a nejúčinnějším přípravkem užívaným před tréninkem.
Jako HELL N.O. funguje?HELL N.O. není doplňkem vašeho tréninku, to je jeho základ. Základ, který vám pomůže postupovat mílovými kroky. HELL N.O. bude podporovat růst vašich svalů s pomocí dusíku, energie a síly, zkrátka vše, co vaše svaly potřebují. Jeho efekt vás překvapí. Každý trénink bude intenzivnější. Do 15 minut od požití HELL N.O. První složky začínají pracovat. Cítit své tělo brnieť. Opravdu chcete makat. Máte pocit, že tento trénink bude jiný. Půl hodiny po požití HELL N.O. Nacházíte se v posilovně a začínáte cvičit první opakování. Hned si všimnete, že již warm-up je úplně jiný. To, co opravdu chcete udělat, je naložit si těžké váhy, s co nejvyšší možnou hmotností. Vaše sebevědomí roste. Půl hodiny v tréninku Pocit, který právě zažíváte je to, co dělá HELL NO tak populární. Dosud jste si nebyli úplně jistý, co si můžete a nemůžete dovolit, ale teď jste si jistý: že ještě jeden set, s tou váhou, bude určitě možný. Trénujete s intenzitou, která je větší než jindy. Bolest co kdysi, bývala důvodem, proč nedokončit své sety je pryč a vy ji překonáváte znovu a znovu. Po tréninku Vrátíte se zpět do šatny plný důvěry. Trénink byl úžasný zážitek. Máte pocit, že jste silnější než kdykoli předtím. Při pohledu do zrcadla, vidíte svůj skály-tvrdé, napumpované svaly, s oteklé žilami na rukou. To je to napumpování na kterém jste makali tak tvrdě a dlouho. Dnes jste ze sebe vydali maximální výkon a víte, že příští trénink bude ještě lepší. Dopřejte svému tělu to, co si zaslouží. Skala-tvrdé svaly, obrovské napumpování, čistou energie, soustředění a koncentraci. Poražte kyselinu mléčnou, poražte bolest s HELL NO

Upozornění: Nevhodné pro děti, a osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Před prvním užitím tohoto produktu se poraďte se svým praktickým lékařem. Přípravek je určen pro jedince v dobrém zdravotním stavu. Neužívejte současně s léky. Výživové doplňky se musí uchovávat mimo dosah malých dětí. Nesmějí se používat jako náhrada pestré stravy. Doporučené denní dávka se nesmí přesáhnout. V případě předávkování nevolnosti okamžitě vyhledejte lékařskou lékaře pomoc nebo kontaktujte toxikologické centrum.


Složení
30 gr 100 gr
Energie 37 kcal
123.33 kcal
Sacharidy 9 gr 30 gr
Calcium 70 mg 233.33 mg
Sodium 35 mg 116.67 mg
Vitamin B6 (as Pyridoxine HCI) 6 mg 20 mg
Niacin (Nicotinamide) 36 mg 120 mg
Folic Acid 400 1,333.33
Vitamin B12 (Cyanocobalamin) 3 10
Phosphorus 535 mg 1,783.33 mg
Magnesium 369 mg 1,230 mg
Potassium 75 mg 250 mg
Hell N.O. Matrix 30,000 mg 100,000 mg
Nitro Gear 4.680mg

- L-Arginine Alpha Ketogluterate, free form LArginin Ethyl Ester, L-Histidin, L-Noravaline

High Performance Beta Alanine

- Beta Alanine

Creatine Matrix 6.510mg

- Creatine Pyrivate, Creatine Ethyl Ester, Creatine Monohydrate

Xtra Energy Supply 2.656mg

- Taurine, Malic Acid, Caffeine, Glucoronolactone, L-Tyrosine, Glucose, Maltodextrine

Stacker Vitamin Complex 225mg

- Vitamin B6 (Pyridoxin HCI), Niacin (Nicotinamode), Folate (Folic Acid), Vitamin B12 Cyanocobalamin)

Electolyte Plus 2247

- Di Caclium Phosphate, Di-Kalium Phosphate, Di-Natrium Phosphate


Další složky:
Citric Acid, Calcium Silicate, natural and artifical flavors, modified food starch, Gum Arabicum, Titanium Oxide, Tricalcium Phosphate, Xanthan Gum, natural colors, ASK Sucralose

Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.

Skladování:
Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Komentáře ke zboží NVE Pharmaceuticals STACKER2 HELL N.O.