20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


GEAR CREA SHOCK 151 g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Gear Nutrrition

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení151 g
Doporučenírozmíchejte 1 odměrku prášku ve 150-200 ml vod a vypijte jednu polovinu 30 min před tréninkem a druhou v průběhu nebo ihned po tréninku.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
GEAR CREA SHOCK 151 g

Balení
Expedice
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
151 g
Dočasně vyprodáno
579 Kč
40%
349 Kč
303 bez DPH

 

Crea Shock ..... Skutečný pokrok ve světě kreatinových suplementů.

Je dobře prozkoumán obrovský přínos kreatinu pro kulturisty, kteří praktikují cvičení s krátkými, ale za to intenzivními a tvrdými výkony. V odborné literatuře je věnováno mnoho prostoru pro popis funkce kreatinu, který byl aplikován za účasti některého z monosacharidů jako například dextrózy. Bylo zjištěno, že kreatin pomáhá dodávat energii do svalových buněk a funguje jako zásobárna fosfátu, který se využíván pro regeneraci ATP (adenosintrifosfát - hlavní energetický zdroj pro příčně pruhované svaly během jejich krátkého a intenzivního výkonu). Když se sval smrští, ATP ztrácí svou fosfátovou složku, čímž se generuje energie nutná pro svalovou práci. Kreatin je zdrojem pro náhradu využitých fosfátů, tedy materiálem pro resyntézu ATP.
S cílem redukovat příjem cukrů byl na jejich místo zakomponován extrakt pískavice (řecké seno).

Crea Shock ... obsahuje formy kreatinu s lepší vstřebatelností než kreatin monohydrát.

Kreatin HCL a kreatin nitrát jsou lepšími zdroji kreatinu, protože molekulová skupina hydrochloridu a dusičnanu snižuje pH, tedy zvyšuje kyselost, což umožňuje rychlejší a důkladnější rozpustnost ve vodě. Čistota je klíčem k efektivitě. Crea Shock se rozpouští téměř okamžitě, bez nežádoucí sedimentace. To přispívá ke snížení nadýmání a žaludečním potížím, které se někdy objevují u kreatin monohydrátu.

Crea Shock ... ideální kreatinová formule pro těžký a intenzivní tělesný výkon.

Beta - alanin je neesenciální aminokyselina a je jediná beta forma aminokyseliny vyskytující se volně v přírodě. Beta - alanin je stavební kámen karnosinu, látky, která pomáhá ve svalových tkáních udržovat kyseliny a odstraňuje konečné škodlivé odpadní produkty metabolismu (poškozené řetězce bílkovin, cukr a fosfolipid).

Crea Shock ... Silnější, rychlejší a zdravější ....


Složení v 5 g 10 g
Vitamín B6 1 mg ( 71% NRV ) 2 mg ( 142 % NRV )
Kreatin HCl 2 g 4 g
Kreatin nitrát 1 g 2 g
Beta - alanin ( jako CarnoSyn ® ) 1 g 2 g
extrakt z Pískavice (řeské seno) 200 mg 400 mg

% NRV - % výživové referenční hodnoty

CarnoSyn ® ochranná známka a patentovaná značka společnosti Natural Alternatives International, Inc. - www.carnosyn.com .
Crea Shock . Doplněk stravy. příchuť granátové jablko. S obsahem sladidel. Doplňuje stravu o kreatin, beta - alanin, Vitamín B6 a extrakt z pískavice (řecké seno), doporučeno dospělým těžce trénujícím nebo pracujícím jedincům. Kreatin zvyšuje fyzickou aktivitu při krátkých intenzivních svalových výkonech. Žádaného účinku dosáhnete při přívodu 3 g kreatinu. Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, ke snížení únavy a odstranění příznaků vyčerpání.

Složení:

kreatin hydrochlorid , kreatin nitrát , beta - alanin (např. CarnoSyn ®) , aroma, extrakt ze semen pískavice Trigonella foenum - graecum L., barviva (antokyany), sladidla (sukralóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Upozornění:
Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento výrobek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí při pokojové teplotě, v uzavřené nádobě, na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Komentáře ke zboží GEAR CREA SHOCK 151 g