20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA Premium POWER PUMP 420g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení420 g
Doporučenírozmíchejte 2 odměrky prášku (14 g) ve 200-250 ml vody. Vypijte jednu dávku před cvičením
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
FA Premium POWER PUMP 420g

Balení
Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
420 g
Dočasně vyprodáno
790 Kč
25%
590 Kč
513 bez DPH

 

POWER PUMP – JEDINEČNÁ A KOMPLEXNÍ PŘEDTRÉNINKOVÁ SMĚS. DĚLEJTE TO LÉPE NEŽ OSTATNÍ, POUŽÍVEJTE POWER PUMP!

POWER PUMP je novodobý komplexní předtréninkový výrobek, navržený k povzbuzení těla a maximalizaci účinku „svalové pumpy“. POWER PUMP je koncipován pro nejtvrdší a nejnáročnější tréninky. Pro maximalizaci účinku svalové pumpy jsme pro vás využili nejlepší možné dostupné ingredience. Beta-alanin obsažený v POWER PUMPu je prekurzor karnosinu a je odpovědný za vznik procesu produkce oxidu dusnatého a syntázy oxidu dusnatého (enzym odpovědný za produkci NO). L-arginin, arginin alfa-ketoglutarát se také starají o syntézu oxidu dusnatého. Oxid dusnatý je důležitá molekula, která je součástí mnoha fyziologických procesů v našem těle. Způsobuje uvolnění cévního endotelu, což vede k příčnému rozšíření krevních cév. Díky tomu je umožněno větší proudění krve a živin do pracujících svalů. Přidaná složka beta-alanin prodlužuje správnou funkci svalů. S beta-alaninem je možné provádět delší a intenzivnější tréninky, a to díky zvýšené schopnosti udržet přiměřené pH ve svalech. Při vytváření POWER PUMPu jsme nezapomněli ani na velmi důležitou součást tréninku, a to na soustředění a stimulaci centrálního nervového systému. Připravili jsme vám velké množství kofeinu, taurinu (neurotransmiter), tyrosinu (což je důležitý dopaminový prekurzor - neurotransmiter, tyroxin, trijódtyronin, adrenalin a noradrenalin), vitamín B-komplex a hořčík (odpovědný za stimnulaci centráního nervového systému a zlepšuje soustředění) [1] [2]. Co je důležitější, hořčík reguluje funkce významných metabolických procesů a enzymové aktivity a zodpovídá za správnou činnost svalů během intenzivního cvičení [2].
[1]Podlewski J.K., Chwalibogowska-Podlewska A., Leki współczesnej terapii Wydanie XVII. Split Trading sp. z o.o. Warszawa 2005r, 104
[2]Podlewski J.K., Chwalibogowska-Podlewska A., Leki współczesnej terapii Wydanie XVII. Split Trading sp. z o.o. Warszawa 2005r, 386

POWER PUMP z řady PREMIUM je nejlepší prostředek pro každého, kdo chce prolomit běžný trénink a poznat dokonalou svalovou pumpu. Díky synergickému působení složek, vám POWER PUMP umožní dosáhnout vrcholu trénování. Nyní máte nástroj, jak se odlišit od ostatních.
Běžte výš, užívejte POWER PUMP!

Složení jedné dávky 14 g (% NRV)*
Hořčík 60 mg (16)
Thiamin (vitamín B1) 1,1 mg (100)
Riboflavin (vitamín B2) 1,4 mg (100)
Vitamín B6 1,4 mg (100)
Vitamín B12 2,5 mcg (100)
Niacin 8mg (50)
Beta-alanin (jako CarnoSyn) 3000 mg
Taurin 2000 mg
Citrulin malát 2000 mg
Arginin alfa-ketoglutarát 1500 mg
L-arginin 1000 mg
Tyrosin 1000 mg
L-karnitin 1000 mg
Glukuronolakton 500 mg
Kofein 100 mg

*Nutriční výživové hodnoty

Složení: Beta-alanin (od CarnoSyn®) taurin, citrulin malát, arginin alfa-ketorulát, L-arginin, tyrosin, L-karnitin, aroma, glukuronolakton, soubor vitamínů a minerálů [oxid hořečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (thiamin mononitrát), vitamín B12 (kyankobalamin)], sladidlo (sukralóza), kofein, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), barvivo (antokyanin), protispékavá látky (oxid křemičitý)

Upozornění: Neužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku výrobku. Se sladidlem. Obsahuje kofein, který se nedoporučuje dětem a těhotným ženám (100 mg/1dávka). Nenavyšujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu. Je doporučena pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte v případě těhotenství a kojení. Neužívejte, pokud trpíte kardiovaskulárním onemocněním, cukrovkou nebo vysokým tlakem. Před použitím konzultujte svůj fyzický stav, pokud máte zdravotní potíže zahrnující mimo jiné srdce, játra, ledviny, štítnou žlázu, psychiatrické poruchy, epilepsii, potíže při močení, cukrovku, vysoký krevní tlak, srdeční arytmii, opakované bolesti hlavy, zvětšenou prostatu nebo zelený zákal. Neužívejte s alkoholem. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Komentáře ke zboží FA Premium POWER PUMP 420g