20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA AGMAMAX

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení138 g
Doporučenírozpusťte 1 odměrku prášku (600 mg) ve 150 ml vody, vypijte 1-2 dávky, nejlépe 30 minut před tréninkem.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarskoRakouskoRakousko
FA AGMAMAX

Balení / Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
138 gDočasně vyprodáno
899 Kč
22%
699 Kč
608 bez DPH

 

Tento produkt doplňuje stravu o agmatin sulfát v patentované formě AgmaMAX®, jeho dávkování je doporučováno během namáhavých fyzických aktivit.

Agmatin je organická sloučenina, vytvářená dekarboxylací argininu. V těle se podílí na mnoha metabolických procesech včetně syntézy kreatinu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý způsobuje snazší průchodnost kardiovaskulárního systému, uvolňuje hladké svalstvo a zvyšuje propustnost cévní stěny, což má za následek lepší přísun kyslíku a živin do pracujících svalů.


Složení jedné dávky (600mg)
Agmatin sulfát (AgmaMAX®) 540mg


Složení:

AgmaMAX® (agmatin sulfát), aroma máty peprné, sladidla (sukralóza), protispékavá látka (oxid křemičitý).

Upozornění:
Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku výrobku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Produkt by neměly užívat těhotné ženy a kojící matky. Produkt může způsobit zvýšení tělesné hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před slunečním zářením a vlhkostí.

Komentáře ke zboží FA AGMAMAX
agmatin?  |  Jiří  |  FA AGMAMAX
 
Dobrý den, uvažují o zakoupení agmatinu. je vhodný s kombinaci s kreatin monohydrát 5g před tréninkem s dextrozou a bcaa+ glutamin? A jak jej davkovat? V pribalovem letáku jsou dve dávky denne.jedné před tréninkem a druha hned po,nebo večer?nebo jen jednu dávku? A v netréninkové dny? Moc dekuji za odpověď. Méně informací
RE: agmatin?  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, užijte dávku Agmamax před výkonem a dextroza + BCAA + kreatin + glutamin ihned po tréninku. Agmamax užívejte pouze v den tréninku.