20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


BPI BUILD-HD

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

BPI Sports

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení165g
Doporučení1 odměrku rozmíchat do 2 dcl studené vody a vypít 30-40 min. před tréninkem, možno i v průběhu výkonu .
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
BPI BUILD-HD

Balení / Expedice
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
165gDočasně vyprodáno
1 099 Kč
27%
799 Kč
695 bez DPH

 

Build-HD je kreatinový přípravek, který slouží jako palivo pro růst svalů, zvýšení síly a urychlení zotavení. Každá odměrka obsahuje speciální směs kreatinu Muscle-in-a-Bottle. Získejte větší, kvalitnější a silnější svaly.
Čím dál více se ukazuje, že kreatin funguje nejlépe v kombinaci s přesně stanoveným množstvím jiných látek, které buď podpoří jeho rozpustnost nebo využitelnost a funkčnost v organismu. Právě Build-HD patří mezi takové doplňky.

Serving Size 6 Grams (1 scoop)
Servings Per Bottle30
Amount Per Serving % Daily Value
Creatine (As Creatine Monohydrate) 3,000 mg **
BUILD-HD™ MATRIX (Proprietary Blend) 1,500 mg
L-Aspartic Acid
**
Acetyl-L-Carnitine
**
CoQ10 (As Ubiquinone)
**
Alpha-Gpc (As Glycerophosphatidylcholine)
**
Phosphatidylcholine

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je produkt poškozen – toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost přípravku. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v lednici !). Prášek NIKDY nenabírejte mokrou lžící ! Balení také obsahuje sáček se silikagelem, který pohlcuje vlhkost.
Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento výrobek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě v uzavřené nádobě, na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.


Komentáře ke zboží BPI BUILD-HD