20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


BPI 1.M.R. NEW

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

BPI Sports

Kategorie

Před tréninkové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení140g
Doporučení1 odměrku (5 gramů) rozmíchat do 2 dcl studené vody a vypít 30-40 min. před tréninkem . Tento výrobek je určen pro pokročilé sportovce. Používejte pouze v tréninkové dny.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarskoRakouskoRakousko
BPI 1.M.R. NEW

Balení
Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
140g
Dočasně vyprodáno
1 008 Kč
31%
699 Kč
608 bez DPH

 

Žádný jiný suplement na světě nedokáže to, co tato unikátní formule. Jedna dávka 1.M.R. obsahuje nejsilnější možnou kombinaci aktivních látek, což je dvojnásobek v porovnání s konkurenčními výrobky. Na trhu stěží objevíte silnější produkt tohoto typu. 1. M.R.™ - prvotřídní, bezkonkurenční, superúčinný předtréninkový suplement na posílení výkonnosti, síly, vytrvalosti, intenzity tréninku a mentální koncentrace. Vyvinut a úspěšně otestován elitním týmem vědců a lékařů za pomoci špičkových profesionálních sportovců.

1.M.R.™ představuje kombinaci několika silných, účinných, klinicky ověřených, přírodních substancí sestavených na základě svých specifických vlastností v oblasti zvyšování výkonnosti, nárůstu síly, podpory a posilování vytrvalosti a odolnosti organismu. Tyto klíčové, součinně působící složky dodají svalovým buňkám razantní dávku energie a podstatným způsobem zlepší vaši výkonnost.

Složení 1 dávky 5 g
Calories 6
Total Carbohydrate 1.5g
Sugars 0g
Thiamin (As Thiamin Disulfide) 1mg
Niacin (As Nicotinic Acid) 30mg
Pre-Workout 1MR™ Energy And Pump Matrix (Proprietary) 3,500mg
Beta-Alanine (As Carnosyn®), Creatine (As Creatine Monohydrate), Taurine, L-Arginine Alpha Ketoglutarate, Caffeine (As Caffeine Anhydrous), Guarana (Paullinia Cupana) (Seed), Yerba Mate (Ilex Paraguariensis) (Leaf), L-Tyrosine (As N-Acetyl-L-Tyrosine), Sausage Tree (Kigelia Africana) (Root), Orange (Citrus Sinensis) (Whole), Psoralea (Psoralea Corylifolia) (Seed), Adhatoda (Adhatoda Vasica) (Leaf), Ginger (Zingiber Officinale) (Root), Schisandra (Schisandra Chinensis) (Fruit), Mocan (Visnea Mocanera) (Leaf), Grape (Vitis Vinifera) (Seed).
Other Ingredients:Citric Acid, Natural And Artificial Flavors, Sucralose, Acesulfame K, Silica, Maltodextrin, FD&C Yellow No. 5, FD&C Red No. 40, And Vitamin C (As Ascorbic Acid).  
Komentáře ke zboží BPI 1.M.R. NEW
dostupnost  |  Tomáš  |  BPI 1.M.R. NEW
 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kdy bude tento produkt zase skladem? Děkuji Méně informací
RE: dostupnost  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, Váš dotaz směřujte kolegům na sklad master@fitness.cz.
dotaz  |  Dušan  |  BPI 1.M.R. NEW
 
Dobrý den, momentálně užívám NO-Xplode od BSN. Mohu okamžitě přejít na tento produkt? Nebo by jste mi doporučil jiný předtréninkový doplňek? Děkuji a přeji hezký den Více informací
RE: dotaz  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, jak dlouho již užíváte BSN NO-Xplode?
RE: dotaz  |  Dušan 
 
asi tak 2 měsíce, 3x týdně před cvičením(s účinky moc spokojený nejsem), ale chtěl jsem to dobrat.
RE: dotaz  |  Fitness trenér 
 
Po skončení užívání můžete zvolit např. Universal Natural Sterol Complex 180.  
RE: dotaz  |  Dušan 
 
děkuji za odpověď. Natural sterol komplex jsem již zkoušel, stejně tak Pretraining od Aminostaru, nebylo to to pravé. Myslel jsem, že pokud to BPI 1MR neobsahuje kreatin tak se může napojit, ale asi teda ne. Nemáte nějaké jiné eso v rukávu :-)? Děkuji
RE: dotaz  |  Fitness trenér 
 
Bohužel nemám, obsahuje však látky které jsou obsaženy v NO-Xplode. Předtréninkové doplňky jsou na podobné bázi.