20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


VPX NO-SHOTGUN 5X

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

VPX

Kategorie

Nitrix oxid - NO

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení574 g
Doporučeníužijte 1 dávku 30 min před tréninkem
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
VPX NO-SHOTGUN 5X

Balení
Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
574 g
Dočasně vyprodáno
1 390 Kč
21%
1 099 Kč
956 bez DPH

 

NO-SHOTGUN 5X je prvním svého druhu kombinující složky určené pro efektivní svalový nárůst. Všechny složky jako kreatin(CEX™), arginin(AEX™), glutamin(GEX™), beta-alanin(BAEX™) či větvené aminokyseliny(BCAAEX™) jsou kombinovány s ethyl-esterovou technologií(EX™) pro velmi efektivní vstřebávání a využití v těle. Efektivita vstřebání se za použití EX™ technologie zvyšuje z obvyklých 15-40% na téměř 100%.

Složení 1 dávky
20,5g
Calories 56
Sodium 33 mg
Protein 14 g
Vitamin B6 (Pyridoxine HCl) 100 mcg
Folate (Folic Acid) 40 mcg
Calcium 11 mg

Protein Hydrolysate Matrix Yielding 22% Glutamine Peptide, 21% BCAA Peptide, & 41% EAA's 3.5g
Casein Protein Hydrolysate, Whey Protein Isolate, Whey Protein Hydrolysate

Proprietary Branched Chain Ethyl Ester Amino Acid Matrix 6.16g
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Leucine Ethyl Ester HCl, L-Alanyl-L-Glutamine, L-2-Aminopentanoic Acid (L-Nor-Valine), L-Valine Ethyl Ester HCl, L-Isoleucine Ethyl Ester HCl, L-Arginine Ethyl Ester diHCl, L-Arginine, L-Valine

Proprietary Muscle Volumizing, NO2, Insulinotrophic and Glutamine Matrix 4.88g
Creatine Gluconate, Creatine Taurinate, Creatine Monohydrate, L-Citrulline Malate, Bis Picolinato Oxo Vanadium (BPOV), Di-L-Arginine-L-Malate, MTB Pump (Magnesium Tanshinoate B), Di-Na Creatine Phosphate Tetrahydrate, Gamma-Butyrobetaine HCl, Gamma Butyrobetaine Ethyl Ester Chloride, COP™ (Creatinol-O-Phosphate)

Power, Speed, Strength and Endurance Matrix 3.17g
Beta-Alanine, Creatine Magnesium Chelate, Monosodium Phosphate Anhydrous, Trisodium Phosphate Dodecahydrate, L-Histidine, KIC (Ketoisocaproic Acid Calcium), Guanidinopropionic Acid (GPA), Beta-Alanine Ethyl Ester HCl

Redline® Energy & Meltdown® Fat Burning Technology 240mg
Caffeine Anhydrous, Barley (Hordeum vulgare) (bud) [std. to hordenine HCl], L-Tyrosine


Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.

Skladování:
Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.


Komentáře ke zboží VPX NO-SHOTGUN 5X