20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Ronnie Coleman Testogen-XR

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Ronnie Coleman

Kategorie

Nitrix oxid - NO

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení240g
Doporučení1 odměrka denně, rozmíchat ve 180ml vody, v tréninkové dny 30 min před tréninkem, jinak nejlépe společně s prvním jídlem dne. Neužívejte více než 1 odměrku denně.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarskoRakouskoRakousko
Ronnie Coleman Testogen-XR

Balení / Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
240gDočasně vyprodáno
1 599 Kč
25%
1 199 Kč
1 043 bez DPH

 

Světová novinka – první koncentrovaný suplement v prášku na zvýšení hladin testosteronu a NO

  • okamžitě viditelné výsledky, silné, dlouhotrvající napumpování
  • zvýšení hladin testosteronu a oxidu dusnatého, nárůst produkce testosteronu až o 42%
  • účinné dávky anabolizérů – kyselina asparagová, agmatin a L-karnitin tartrát
  • posílená schopnost organismu efektivně využívat ATP, aminokyseliny a vitaminy
  • pomáhá nabírat čistou svalovou hmotu a snižovat množství tělesného tuku
  • zvyšuje sílu, zmírňuje fyzické i psychické vyčerpání
  • silné antioxidační vlastnosti (extrakt zeleného čaje, calcium d-glucarate, extrakt červeného vína)
  • určen výhradně pro dospělé, aktivní muže – sportovce
Klíčové složky
kyselina asparagová – (klinicky prokázaný nárůst hladin testosteronu až o 42%) 3000 mg
agmatin – (prodloužení napumpování, narůst hladin růstového a luteinizačního hormonu, antioxidační účinky) 1000 mg
l-carnitine tartrate (zvětší sílu a výdrž, podporuje růst čisté svalové hmoty a urychluje její regeneraci, mírní fyzické i duševní vyčerpání
AstraGin™ – (schopnost zlepšit vstřebávání aminokyselin o 62%, zintenzivnění produkce oxidu dusnatého pro mohutné napumpování, nárůst tvorby ATP o 18%, schopnost zlepšit vstřebávání vitaminů o 50%) 50 mg

Hovoří Ronnie Coleman:
TESTOGEN-XR™ je opravdu jedinečný produkt. V čem tkví jeho výjimečnost? V prvé radě se jedná o první testosteronový suplement v prášku. Ano, skutečně se nám to podařilo. Již žádné odporné pilulky. Stačí jedna odměrka denně. Proč prášek? Vždy dávám přednost věcem v prášku před pilulkami, protože se mi líbí, jak rychle na to moje tělo reaguje. TESTOGEN-XR™ obsahuje prověřené složky, které navyšují hladiny testosteronu, zvětšují a prodlužují napumpování, pomáhají s regenerací, zlepšují sílu a výkonnost. Rovněž maximalizují schopnost těla vstřebávat živiny a nabírat tak čistou svalovou hmotu. TESTOGEN-XR™ dodá plnou dávku 3 silných produktů v jednom balení – 3000mg kyseliny asparagové,1000mg Agmatinu a 50mg AstraGinu v jedné dávce vysoce koncentrované formule za rozumnou cenu.

Kyselina asparagová je naprostá bomba posledních pár let, prokázalo se totiž, že tato aminokyselina je zcela bezpečná a vysoce účinná při navyšování přirozených hladin testosteronu v těle a napomáhání k redukci tělesného tuku. V našem výrobku máme přesně tu dávku, u které klinické testy, provedené na skupině normálních, zdravých mužů, prokázaly nárůst produkce testosteronu o 40%, což je úžasné vezmeme-li v potaz, že se jedná o zcela přírodní složku.
Agmatin je široké veřejnosti méně známý, ale pozor, jedná se o extrémně silnou složku. Poprvé jsem jej vyzkoušel v roce 2008 při přípravě na jednu exhibici. To napumpování pak bylo neuvěřitelné! Agmatin se používá na zlepšení výkonnosti, regenerace, vytrvalosti a udržení žádoucí tělesné kompozice. Dostaví se vysoce intenzivní, až skoro bolestivé, napumování a vydrží daleko déle, než na co jste zvyklí. Výsledkem pak bude růst čisté svalové hmoty a rychlá regenerace.

Třetí klíčovou složkou je AstraGin™. Tomu já říkám "zesilovač svalů", protože zlepšuje vstřebávání vitaminů, minerálů, aminokyselin a dalších nutrientů. Zvýší rovněž produkci oxidu dusnatého a vaše napumpování se dostane do dosud nepoznaných dimenzí. Napumpopvání, které vám bude trhat kůži! AstraGin™ se zároveň postará o to, že i další komponenty Testogenu budou vaším tělem náležitě využity a vaše investice se vyplatí.

TESTOGEN-XR je seriózní výrobek a je určen pro ty, kteří berou své tréninky naprosto vážně. Obsažené složky mluví sami za sebe. Jejich poměr a obsažené množství je za danou cenu bezkonkurenční. Nikdy bych výrobek nezaštítil svým jménem, kdybych o něm pochyboval a nestál si stoprocentně za ním. Prosím přivítejte "první koncentrovaný suplement v prášku na zvýšení hladin testosteronu a NO" – TESTOGEN-XR. Výjimečný suplement pro ty, kteří chtějí být výjimeční.

Jedna dávka = 1 odměrka obsahuje
Calorie 8
Sacharidy 2 g
I.U.Vitamin D 500
Testogen-XR Proprietary blend 5602 mg
Komentáře ke zboží Ronnie Coleman Testogen-XR
znacka ronnie coleman  |  Patrik  |  Ronnie Coleman Testogen-XR
 
Dobry den
chtel by sjem se zeptat kdy budu prodkty dostupnu od teto znacky Méně informací
RE: znacka ronnie coleman  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobrý den, bohužel není známo doskladnění suplementů od této značky. Děkujeme za pochopení.
Originál USA?  |  Zdeněk  |  Ronnie Coleman Testogen-XR
 
Pěkný den,chci se zeptat,zda jsou výrobky Ronnie Coleman,konkrétně Testogen-XR vyrobeny skutečně v US nebo se jedná o Made in E.U. jako suplementace od BSN ? Děkuji za odpověď Více informací
RE: Originál USA?  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, Váš dotaz směřujte kolegům na sklad master@fitness.cz.
Testosteron  |  truer  |  Ronnie Coleman Testogen-XR
 
Dobrý den,chci se zeptat, mám 20 let pravidelně cvičím,docela přibírám,ale furt mám zženštilou postavu.Myslím si že mé tělo neprodukuje dostatek testosteronu,četl jsem že kyselina asparagová může zvýžit produkci až o 40% tak mě zajímá váš názor jestly tento výrobek přinese nejaké vysledky a jestly mi stojí za to ho vyzkoušet.
Děkuji Více informací
RE: Testosteron  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, ve Vašem věku tělo produkuje dostatek testosteronu, pokud nemáte nějakou poruchu. Pokud ano, je vhodné navštívit lékaře.