20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Magnetický náhrdelník inSPORTline Livramento

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

INSPORTLINE

Kategorie

Magnetické náramky

Expedicenelze objednat
Záruční doba24 měsíců
Magnetický náhrdelník inSPORTline LivramentoMagnetický náhrdelník inSPORTline Livramento
Magnetický náhrdelník inSPORTline LivramentoMagnetický náhrdelník inSPORTline Livramento
Magnetický náhrdelník inSPORTline LivramentoMagnetický náhrdelník inSPORTline Livramento
Magnetický náhrdelník inSPORTline LivramentoMagnetický náhrdelník inSPORTline Livramento

 

Magnetický náhrdelník inSPORTline Livramento reguluje mozkové vlny alfa a beta, odstraňuje z organismu statickou elektřinu. Speciálním výrobním procesem a vysokou kvalitou použitých materiálů je přijatelný pro každého. Titan je specifický kov, který má vysokou tvrdost a extrémní odolnost. Nemění tvar, nezbarvuje pokožku a je vhodný pro alergiky. Magnetický náhrdelník inSPORTline Livramento tvoří ploché, hladké tabulky (obdélníkový, pravidelný tvar H, zaoblené hrany) a spoje ve tvaru znaménka +, s výrazně silným leskem. 36 vsazených zářivých zirkonů ve dvou řadách zdobí střed náhrdelníku. Tento čirý minerál je oblíbený pro svou tvrdost a velkou odolnost. Vysoký rozklad světla způsobuje silný intenzivní lesk a třpyt. Zirkon napomáhá zejména kostem, svalům a játrům. Je vhodný při ischiasu, křečích, nespavosti, depresi, závrati. Deset neodymových magnetů o síle 1200 gaussů je vyrobeno ze slitiny 1/5 bóru a 4/5 neodymu. Vyrábí se v malých rozměrech a vyznačují se uvolňováním malého množství své energie po celou dobu nošení. Do magnetického náhrdelníku inSPORTline Livramento jsou neodymové magnety vsazeny ze spodní strany titanových článků, rozmístěny po celém obvodu šperku, pečlivě fixovány speciálním lepidlem s ochrannou, glazovanou vrstvou, jsou stabilní, omyvatelné a nevypadávají. Články a spoje do sebe plynule zapadají, zapínání je přezkové, pevné a nerozepíná se, délka řetízku je nastavitelná. Magnetický náhrdelník inSPORTline Livramento je pro svůj elegantně - luxusní vzhled velmi žádaný módní doplněk a zdraví prospěšný pomocník.

Neodymové magnety mají řadu pozitivních vlastností, které napomáhají zdraví. Unikátní spojení čtyř technologií – působení magnetu, infračerveného záření, záporných iontů a germania dává magnetickým šperkům neocenitelný rozsah. Zvyšují hladinu okysličení krve, podporují regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny. Mají analgetické účinky a tlumí bolesti kloubů, svalů, zubů a hlavy (migréna). Zmírňují otoky, urychlují hojení a působí protizánětlivě. Účinné jsou u degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu, svalových a šlachových úponů (tenisový loket, achillovka). Magnetický náhrdelník inSPORTline Livramento je vzhledem k umístění velmi účinný při bolestech krční páteře a ramen, způsobených nesprávným namáháním, úrazem nebo stresem. Snižuje náchylnost k nachlazení a respiračním infekcím, alergii nebo astma. Působí na nervovou soustavu (CNS) a pozitivně stimuluje mozek a míchu a zklidňuje psychické disbalance. Nenahrazuje lékařskou péči, je však jejím vhodným doplňkem. Doporučujeme kombinovat s náramkem.

Technický popis:

 • elegantní design
 • precizní zpracování
 • čip pohlcující elektromagnetické záření
 • 36 zirkonů
 • 10 neodymových magnetů
 • elegantní design
 • dárková krabička
 • materiál: titan (tvrdost č. 6)
 • délka: 54 cm
 • hmotnost: 42 g 
 • dárková krabička


Poznámka:

Magnetický náhrdelník nelze použít u osob s kardiostimulátorem a u těhotných žen. Pokud máte v těle náhradní klouby, kovové spoje nebo umělé orgány, informujte se u svého ošetřujícího lékaře na možnosti použití magnetických výrobků.

Komentáře ke zboží Magnetický náhrdelník inSPORTline Livramento