20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Scitec CARNI-X liquid 2000 20x25 ml

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Scitec Nutrition

Kategorie

L-Carnitiny tekuté

ExpediceDočasně vyprodáno
Záruční doba12/2015
Balení20x 25ml
Doporučeníkaždá ampule obsahuje 2000mg L-carnitine, užít 30 min před zátěží
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Scitec CARNI-X liquid 2000 20x25 ml

Balení
Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
20x 25ml
Dočasně vyprodáno
742 Kč
41%
436 Kč
379 bez DPH

 

L-carnitine – volná aminokyselina s mnohostranným využitím. Jeho primární funkcí je transport tukových molekul pro energetické využití v pracující buňce. Přeprava a spalování mastných kyselin v mitochondriích může fungovat pouze s pomocí karnitinového transportního systému. Carnitin napomáhá optimální funkci srdečního svalu, zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje jejich zásobování kyslíkem, a tím zvyšuje odolnost a odstraňuje únavu. Jeho požití před tréninkem napomáhá spalování tuků. Carnitin lze použít u pokročilých kondičních kulturistů ke zvýšení výkonu i u tréninku zaměřeného na masivní nárůst svalové hmoty.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti.

Každá dávka
L-carnitin 2000 mg
vitamín C 120 mg
Komentáře ke zboží Scitec CARNI-X liquid 2000 20x25 ml
Kombinace  |  Michal  |  Scitec CARNI-X liquid 2000 20x25 ml
 
Dobrý den, lze kombinovat s Gaspari CYTOLEAN V2 ?? Nebo byste volil nějaký jinou kombinaci? Cvičím 4 roky a chci shodit na břichu, tak letos zařadím rýsovací trénink včetně kardio a přiměřené úpravy stravy.Chci tomu podřídit 12-14 týdnů...Ještě jsem se chtěl zeptat jestli po několika týdnech není třeba spalovač tuku obměnit.Děkuji moc za odpoveď.. Méně informací
RE: Kombinace  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, pokud chcete vyzkoušet výborný spalovač tuku, tak Vám mohu doporučit Sanas CARNITOL PLUS, který můžete kombinovat např. s BCAA aminokyselinami a kvaltním proteinem. Ano, cca za 8-10 týdnů je dobré spalovač zaměnit za jiný s odlišným složením, vzhledem ke sníženým účinkům.
Kombinace  |  Michal 
 
No tak ten určitě vyzkouším děkuji, vysokoprocentní protein a Bcaa to používám, ale chtěl jsem se zeptat chci samozřejmě sundat co nejvíce tuku a s minimem ztrát sval. hmoty.Se svýmy sval. objemy bych se nerad loučil a tak má otázka zní je potřeba ještě přidat nějaké to HMB nebo něco jiného komplexnějšího v rýsovací fázi co by moje objemy "zachovalo" ??
RE: Kombinace  |  Fitness trenér 
 
Kombinace doplňků je dostačující, pokud užíváte BCAA aminokyseliny, tak není nutné užívat další podobný suplement, protože HMB je vlastně metabolit větvené aminokyseliny Leucin. Zaměřte se raději na kvalitní stravu a hlavně dostatečný příjem bílkovin.
Kombinace  |  Michal 
 
Je v hodné užívat do té rýsovací fáze BSN Nitrix nebo tyto produkty v tu dobu nezařazovat?
RE: Kombinace  |  Fitness trenér 
 
Nitrix lze užít v objemovce i rýsovačce, osobně však Nitrix v rýsovačce neužívám.