20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Universal STORM 836g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Universal

Kategorie

Kreatin s transportním systémem

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení836g / 80 dávek
Doporučeníužijte 2 dávky denně. V tréninkový den 30 min před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V netréninkový den ráno na lačno a večer před spaním. Rozmíchejte ve 2 dcl chladné vody.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarskoRakouskoRakousko
Universal STORM 836g

Balení
Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
836g / 80…
Dočasně vyprodáno
1 349 Kč
37%
849 Kč
738 bez DPH

 

Storm je nejpopulárnější „kreatinový stak“ ze stáje Universalu. Nejen Kreatin, jaký jste pravděpodobně ještě nezkusili ale rovnou 6 forem kreatinu najednou ! Storm obsahuje nejlepší a nejpokročilejší formy kreatinu včetně malátu a chelátu. Kromě 6 rozdílných forem kreatinu obsahuje Storm unikátní transportní technologii iNOXsulin-7, která urychluje absorpci bez potřeby příjmu mnohdy nechtěné glukózy, efektivněji dopravuje kreatin a časuje jeho uvolňování do svalů.

Složení 1 dávky
9,4g
Calories 0
Carbohydrates <1g
Sugar 0g
Magnesium 5mg
Hypervol Complex™ 5000mg
Creatine Monohydrate, Dicreatine Malate, Tricreatine Matrix (TCM) (Creatine Gluconate, Creatine AKG, Creatine Orotate), Magnesium Creatine Chelate
INOXsulin-7™ 3750mg
L-Taurine, Betaine Anhydrous, Citrulline Malate, Arginine AKG, Beta-Alanine, Alpha Lipoic Acid, 4-Hydroxyisoleucine (20%)


Ostatní složky:

Silicon Dioxide, Natural And Artificial Flavors, Acesulfame-K, Sucralose, Citric Acid, FD&C Blue #1, Fenugreek Extract. Made In A GMP Facility That Uses Milk, Soy, Egg, Peanuts.

Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vzhledem k vysokému koncentraci nedoporučujeme dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.

Skladování:
Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Komentáře ke zboží Universal STORM 836g
Dávkování  |  Martin  |  Universal STORM 836g
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda užívání před spaním nezpůsobí nespavost, přeci jen to je i předtréninkový přípravek a dále bych se rád zeptal jaké jsou s tímto přípravkem zkušenosti, je to opravdu dobrý kreatin na nabrání sval. hmoty a zároven i plní funkci předtréninkové "pumpy"?, předem děkuji za odpověď. Méně informací
RE: Dávkování  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, vše je individuální, pokud byste měl potíže se spaním, tak druhou dávku Universal Storm užijte v průběhu odpoledne.
RE: Dávkování  |  Martin 
 
Ještě bych se rád zeptal zda-li jej mohu přidat ihned po tréninku do sacharido-proteinového nápoje, nebo mám produkty užívat zvláště a v tomto případě jaký mám zvolit časový rozestup?, předem děkuji za odpověď.
RE: Dávkování  |  Fitness trenér 
 
Ihned po tréninku užijte Universal Sturm, s časovým odstupem pak gainer.
rada  | Anonymní uživatel  |  Universal STORM 836g
 
Zdravím, chtěl bych se zeptat beru creatin necele 2 měsíce ale uz dochazi a chtěl bych koupit další ale nevím zda je nutné nechat pauzu a nebo zda mohu používat creatin delší dobu? děkuji Více informací
RE: rada  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, osobně bych již další balení kreatinu neužíval, až po měsíční pauze.