20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA Premium CREA STACK 300g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

Kreatin s transportním systémem

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení300g
Doporučenísmíchejte 1 odměrku prášku (5,6 g) s 300 ml vody. Vypijte 30 min před cvičením
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
FA Premium CREA STACK 300g

Balení
Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
300g
Dočasně vyprodáno
469 Kč
23%
359 Kč
312 bez DPH

 

CREA STACK je ojedinělá směs obohacující stravu o kreatin. Tento produkt je doporučen obzvláště atletům a lidem s vysokou pohybovou aktivitou nebo při zvýšené fyzické zátěži. Kreatin je bezbílkovinná aminokyselina přirozeně se vyskytující v živočišných organismech a v menší míře i v rostlinách. Látka je produkována v játrech, ledvinách a ve slinivce břišní. Kreatin zvyšuje fyzický výkon především během série krátkých a intenzivních cvičení. Jak bylo vypozorováno, požadované účinky nastávají při příjmu 3 g kreatinu denně. Unikátní směs CREA STACK dodává tělu až 5 různých forem kreatinu: kreatin hydrochlorid, kreatin alfa-ketoglutarát, kreatin ethyl ester, kreatin monohydrát a di-kreatin malát. Rozlišné formy doplňku umožňují zásobit tělo kreatinem ve všech možných podobách. Organické složky spojené s molekulami kreatinu navíc mohou mít obzvláště pozitivní vliv na naše tělo. Kreatinový doplňek přináší mnoho výhod. Nedopusťte, abyste byli průměrní. Zkuste CREA STACK od Premium Nutrition Series!Složení v jedné dávce: 5,6 g
Kreatinová směs celkem 5g
Kreatin hydrochlorid 1000mg
Kreatin alfa-ketoglutarát 1000mg
Kreatin etyl ester 1000mg
Di-kreatin malát 1000mg
Kreatin monohydrát 1000mg


Složení:
Kreatin matrix (kreatin hydrochlorid, kreatin alfa-ketoglutarát , kreatin etyl ester, kreatin monohydrát a di-kreatin malát)

Upozornění: Neužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku výrobku. Se sladidlem. Nenavyšujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu. Je doporučena pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte v případě těhotenství a kojení. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Komentáře ke zboží FA Premium CREA STACK 300g