20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


BioTech DESTRESS 30 kps

HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

BioTech USA

Kategorie

Komplexy vitamínů a minerálů

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení30 kapslí
Doporučeníužívejte 1 kapsli denně před jídlem
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
BioTech DESTRESS 30 kps

Balení
Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
30 kapslí
Dočasně vyprodáno
199 Kč
173 bez DPH

 

Stres je součástí moderního člověka každodenního života. Každý negativní impuls spouští stresovou reakci v našem těle. 
Existuje několik způsobů, jak zvládat stres pravidelně. Kromě forem cvičení, které podporují tělo i duši, jako je jóga nebo tai chi, stejně jako jiné sporty, s použitím vhodných potravinových doplňků může také významně přispět k normalizaci nervový systém. Hořčík a vitamínu B6 z Destress přispívá k normálnímu fungování nervového systému a k udržení normální psychologickou funkci. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.


Složení denní dávky  1 kapsle
Magnesium 100 mg
Vitamin B6 1,4 mg
Valerian root extract 100 mg
Hope cone extract 100 mg
Lemon balm leaves extract 100 mg


Složení: Oxid hořečnatý, Valerianaofficinalis extrakt kořene, chmel (Humulus lupulus) kužel extrakt, meduňka (Melissa officinalis) Extrakt z listů, tobolky [(želatina, čištěná voda, barva (oxid titaničitý)], plnidlo (mikrokrystalická celulóza), anti-spékání látky (stearát hořečnatý, oxid křemičitý), pyridoxin hydrochlorid.

Upozornění:
Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Určeno jen pro osoby starší 18. let. Před užíváním konzultujte se svým lékařem. Nedoporučuje se dětem ani těhotným ženám. V případě náhodného předávkování, okamžitě zkontaktujte lékaře. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek uvedených ve složení produktu.

Skladování: Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25 ° C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

Komentáře ke zboží BioTech DESTRESS 30 kps