20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


AKCE 3+1 Nutrend UNISPORT 1000ml

 | Sleva za registraci
Kategorie

Iontové nápoje - roztoky

HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Nutrend

ExpediceSkladem - ihned k expedici
Balení (popis)3 x 1000ml
Doporučenípoměr ředění 1:70
AKCE 3+1 Nutrend UNISPORT 1000mlAKCE 3+1 Nutrend UNISPORT 1000ml
Nutrend UNISPORT 1000mlNutrend UNISPORT 1000ml

 

Reg-ge UniSport je určený pro sportovce a fyzicky zatěžované jedince. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je Reg-ge UniSport nápoj hypotonický, (tzn. hypoosmolální – 185mmol/1l při poměru 1:70) a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže a v období zotavení. Většina vysokoenergetických nápojů obsahuje větší nálož draslíku než sodíku, což je nevýhodné pro úpravu minerální rovnováhy v organismu. Nápoj Reg-ge UniSport byl oproti tomu vyvinut s fyziologicky správným poměrem základních minerálů, tedy sodíku, draslíku, hořčíku a fosforu. Tyto důvody jsou jednoznačně prokázány, ověřeny vrcholovými sportovci a v současnosti respektovány světovými vědeckými autoritami.

Použití:
Pro přesnou přípravu nápoje použijte přiloženou odměrku. Nejoptimálnější teplota pro konzumaci připraveného nápoje je 12 – 17°C, tím je zaručeno dokonalé vstřebání. Hotový nápoj nikdy neskladujte déle než 24 hodin. Jedno celé balení o obsahu 1 l koncentrátu je určeno k přípravě asi 50 l nápoje.

Upozornění:
Poměr ředění je možné upravit dle chuti. Nápoj po naředění dle doporučení nikdy "neobohacujte" jinými surovinami především minerály nebo vitamíny! Změníte tím zcela zásadně charakter účinků, což může vést nejen ke znehodnocení, ale i ke zdravotním obtížím. Výrobce neručí za případné znehodnocení nápoje nebo za zdravotní obtíže způsobené např. konzumací nápoje nesprávně ředěného, nevhodně skladovaného, s prošlou záruční lhůtou apod.

Upozornění pro diabetiky:
Při ředění doporučeným způsobem (1:66) obsahuje 1 litr nápoje pouze 6 g zatěžujících cukrů (necelých 0,5 BE)Složení: invertní sirup, kyselina citronová, aroma, Taurin, NaCl, L-Glycin, náhradní sladidla Aspartam a Acesulfam, KH2PO4, MgO, L-Carnitin-magnesium-citrát, konzervant kyselina sorbová.

 
Nutriční hodnoty (100 ml)
energetická hodnota 1317 kJ / 309 kcal
bílkoviny 1 g
sacharidy 68 g
cukry 68 g
tuky 0 g
nasycené mastné kyseliny 0 g
vláknina 0 g
sodík Na 0,56 g 
draslík K86 mg = 4,3 % ddd
fosfor P 68 mg = 9,7 % ddd
hořčík Mg 60 mg = 16 % ddd
Taurin 1000 mg 
Glycin 500 mg 
L-Carnitine base 50 mg
Komentáře ke zboží Nutrend UNISPORT 1000ml
nutrend  |  Martin  |  Nutrend UNISPORT 1000ml
 
Dobry den.Muzu tenhle iontak zalít vodou z kohoutku obohacenou o co2-bublinky, nebo jenom cistou neperlivou? Méně informací
RE: nutrend  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobrý den, v zásadě je to jedno, nicméně při fyzické zátěži je CO2 pro tělo zátěž a není to moc vhodné, pokud ionťák chcete užívat mimo fyzickou aktivitu, pak je to v naprostém pořádku. Jestli Vám CO2 nijak při výkonu nevadí, tak jej můžete užívat i s bublinkovou vodou. :)
Iontak  |  Klára  |  Nutrend UNISPORT 1000ml
 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je vhodny tento napoj, když chodím cvičit a chci zhubnout. Zmirnuje chut na sladké ? Více informací
RE: Iontak  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, iontový nápoj Nutrend Unisport je do diety nevhodný a nezmírňuje chuť na sladké. 
Kontraproduktivní?  |  Filip  |  Nutrend UNISPORT 1000ml
 
Dobrý den, snažím se trochu shodit, ale zároveň zpevnit a vyrýsovat tělo (190cm/91kg). Většinou jedu fullbody trénink + 30 minut aerobní. Při tomto tréninku ale pociťuju po půlce značnou slabost.
Chtěl bych se zeptat, jestli není kontraproduktivní brát ionťák na doplnění energie, když chci zhubnout ty tukové polštáře? Děkuji za odpověď. Více informací
RE: Kontraproduktivní?  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, pokud chcete odbourávat nadbytečná kila, tak klasický iontový nápoj neužívejte max. XXtreme MAXX IONT.