20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


GEAR MASS SHOCK 6,8kg + triko + šejkr

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Gear Nutrrition

Kategorie

Gainery nad 5000g

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení6800g
Doporučenírozmíchejte 2-4 odměrky prášku (100-200 g)ve 400 ml vody nebo odtučněného mléka. Konzumujte -1 porce 45 až 75 minut před tréninkem a -1 dávky bezprostředně po tréninku. V ne-tréninkové dny užívejte 1 dávku mezi jídly. Vzhledem k vysoké koncentraci živin ve výrobku může být konzumován dávky 2 nebo 3 krát denně.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
GEAR MASS SHOCK 6,8kg + triko + šejkr

Balení / Expedice
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
6800g Dočasně vyprodáno
1 890 Kč
37%
1 199 Kč
1 043 bez DPH

 

Mass Shock je gainer nové generace. Je to gainer nejvyšších kvalit s obsahem komplexního spektra sacharidů a proteinovou směsí, který nabízí všechny živiny potřebné a důležité pro rychlý rozvoj svalové hmoty a síly. Je vhodný pro jedince se zvýšeným energetickým výdejem a sportovce, kteří touží po rychlém rozvoji svalové hmoty a síly.

Mass Shock je produkt určený pro přípravu výživného sacharid-proteinového nápoje, který uspokojuje potřebu těla při zvýšené svalové námaze - zejména pro sportovce a kulturisty. Každá dávka šejku dodá 40 gramů bílkovin a tím podporuje růst a udržování svalové hmoty i zdravých kostí. Kromě toho, každá dávka výrobku obsahuje 136 g sacharidů (jednoduché a složité), které jsou hlavním zdrojem energie pro pracující svaly. Vzhledem k tomu, že sacharidy pomáhají udržovat správné fungování mozku, je požití alespoň 130 g sacharidů denně základem pro zdravého dospělého jednice, nemluvě o výkonných, tvrdě trénujících sportovcích.
Mass Shock neobsahuje levné a nepříliš vhodné zdroje bílkovin jako sóju nebo pšenici. Obsahuje pouze nejhodnotnější a nejefektivnější složky a směsi jako např. syrovátkový proteinový koncentrát (Carbelac ®), syrovátkový proteinový izolát (ISOLACA ®), hydrolyzát syrovátkového proteinu (Optipep ™) nebo hydrolyzovaný kasein (PeptoPro ®). Disponují sacharidovými frakcemi s diferencovaným glykemickým indexem (glukóza a maltodextrin) ve vhodných poměrech. Ty jsou zárukou správně sestaveného složení produktu, nejlépe se hodící ke svému účelu – energie pro svaly a mozek, svalový i silový pokrok.

Carbelac® - Whey Protein Concentrate
WPC je koncentrovaný protein získaný ze syrovátky. Vyrábí se pomocí ultra-filtrační technologie a obsahuje velké množství bílkovin a aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA).

Isolac® - Whey Protein Isolate
Whey Protein izolát je vyroben pomocí technologie známé jako Cross-Flow mikrofiltrace (CFM); přirozeným procesem, který využívá keramické membrány k odstranění tuku a laktózy bez použití tepla a chemických látek. Isolac® má až 90% obsah bílkovin. Tento sofistikovaný postup zabraňuje denaturaci bílkoviny, udržuje kvalitní profil minerálních a mléčných složek. Výstupní proteiny jsou mimořádně čisté, prakticky bez tuku a obsahují pouze stopové množství laktózy.

Optipep™ - Hydrolyzovaný syrovátkový protein
Syrovátkové bílkoviny jsou tvořeny dlouhými řetězci aminokyselin, které drží pohromadě peptidové vazby. Hydrolyzovaný syrovátkový protein je produkován při procesu známém jako enzymatická hydrolýza, kde jsou enzymy (přirozeně se vyskytující proteiny produkované všemi živými buňkami) využity k uvolňování těchto vazeb. Tímto procesem se vytváří peptidy různých velikostí a volné aminokyseliny.

Nutriční informace:

Složení ve 100g
Energetická hodnota 1588kJ / 375 kcal
Tuk 2,5 g
z toho nasycených mastných kyselin 1,6 g
Sacharidy 68g
  z toho cukry 10 g
Vlákniny 1 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 0,1 g

Složení:
Komplex sacharidů (maltodextrin, glukóza), komplexní protein (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac ®, syrovátkový proteinový izolát ISOLACA ®, syrovátkový proteinový hydrolyzát PeptoPro Optipep ™, hydrolyzovaný kasein (mléko ®)], kakao1, zahušťovadlo (xantanová guma), aromata, pigmenty (červená řepa7, karamel1, 2,3, beta-karoten4, 5.6).

Upozornění:
Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Obsahuje alergeny sóju a mléko. Neužívejte v průběhu těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném, suchém místě, mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Komentáře ke zboží GEAR MASS SHOCK 6,8kg + triko + šejkr
Ostatní  | Anonymní uživatel  |  GEAR MASS SHOCK 6,8kg + triko + šejkr
 
Dobrý den, dává se ktomu gaineru i nějaké testery ? Nebo shaker? Méně informací
RE: Ostatní  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, akce gainer + triko již není aktuální.
Ostatní  |  Tomas  |  GEAR MASS SHOCK 6,8kg + triko + šejkr
 
Dobrý den, dostává se ktomu gaineru triko atd jak se tu zmiňuje v diskuzi ? Více informací
RE: Ostatní  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, akce gainer + triko již není aktuální.
Ostatni  |  Jan  |  GEAR MASS SHOCK 6,8kg + triko + šejkr
 
zdravím, foto je pouze ilustratovni? Nebo dostanu přesně ten shaker a tričko jako jsou na obrázku? Děkuji. Více informací
RE: Ostatni  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, dostanete GEAR MASS SHOCK 6,8kg + Shaker + Triko + Tyčinky + Testery. Jinak podrobné informace obdržíte u kolegů na skladu master@fitness.cz.