20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


GEAR AMINO SHOCK 366g

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Gear Nutrrition

Kategorie

BCAA práškové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení366 g
Doporučenírozmíchejte 2 odměrky prášku v 200-250 ml vody, pijte 30 min před tréninkem a ihned po tréninku
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
GEAR AMINO SHOCK 366g

Balení
Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
366 g
Dočasně vyprodáno
789 Kč
37%
499 Kč
434 bez DPH

 

Amino Shock obsahuje esenciální aminokyselin BCAA, SAA, L-Glutamin, Citrulin malát. Zvýšení hladiny energie, regenerace a podpora budování svalstva.

Současná vědecká literatura kategorizuje poškození kosterního svalstva do dvou fází: tzv. primárního a sekundárního poškození. Primární poškození může být rozděleno do těchto mechanismů: metabolického a mechanického. Tato destrukce je způsobena při intenzivním anaerobním (absence kyslíku) silovém tréninku nebo náročných vytrvalostních cvičeních, odčerpáním zdrojů energie se zvýšenou produkci ,,odpadních“ látek, které je třeba eliminovat, aby došlo k efektivní regeneraci a reorganizaci svalové hmoty.

Amino Shock .... Vysoce efektivní zdroj leucinu, valinu a izoleucinu (BCAA), obsažených v takové koncentraci, která zoptimalizuje a zajistí jejich implementaci do motorické soustavy tím nejefektivnějším způsobem.

Přídavek L-glutaminu podporuje a rozšiřuje účinky obsažených BCAA.

Mnozí atleti a sportovci obecně věří, že více znamená lépe, ale pokud jde o aminokyseliny, je to právě správný poměr zastoupení jednotlivých složek BCAA, který zvyšuje jejich účinnost, stejně jako kvalitu potréninkové regenerace. Klíčem k úspěchu je využít dobu tzv. ,,anabolické okno“, které se otevírá okamžitě po tréninku, kdy je zrychlen oběhový systém a přemožené svalstvo je připraveno absorbovat potřebné živiny pro svůj růst a obnovu poškozených tkání. Dlouhý a tvrdý trénink má za následek odčerpání velkého množství glutaminu, který je třeba doplnit.

Amino Shock je obohacen o aminokyseliny SAA a citrulin malát, čímž vzniká propracovanější aminokyselinový profil.

SAA - aminokyseliny na bázi hydrolyzovaných glykoproteinů extrahovaných z kokonu bource morušového (Bombyx mori). Morušový protein byl užíván po staletí v tradiční čínské a korejské medicíně, a přesto, že se v západních zemích objevil teprve v nedávné době, je pro svou výbornou biologickou aktivitu využíván především jako složka v doplňcích kosmetického průmyslu. V závislosti na stupni hydrolýzy proteinů bource morušového lze získat 18-19 článkové peptidy s charakteristickou sekvencí aminokyselin, které díky speciálním výrobním technologiím a unikátní chemické skladbě, disponují enormní biologickou aktivitou. Jedinečně seřazené sekvence těchto peptidů jsou odpovědné za jejich mimořádně silný efekt, např. v kosmetice využívaný k posílení kožní textury nebo v krémech proti vráskám. Morušové proteiny poskytují všechny přirozené aminokyseliny se silným zastoupením: alaninu ( 41 % ) , glycinu ( 38 % ) , serinu ( 10 % ) , valinu ( 4 % ) a threoninu ( 2 % ). Ostatní aminokyseliny představují méně než 2% obsahu.

Citrulin je aminokyselina, která je zapojena do syntézy oxidu dusnatého NO . Citrulin je také prekurzorem kreatinu.

Je dobře známo, že kvalita potréninkové regenerace svalstva je významným faktorem při celkovém zdokonalování tělesných schopností sportovce a zvláště pak kulturistů.

Složení jedné dávky 12,2g
L – glutamin 3 g
L – leucin 2,5 g
L – izoleucin 1,25 g
L – valin 1,25 g
SAA amino komplex ( zejména alanin , glycin , serin , valin , threonin )* 1 g
Citrulin Malát 1,5 g
Taurin 500 mg

* SAA protein obsahuje všechny aminokyseliny, ale z hlediska účinnosti jsou významné jen ty s 2 % a větším zastoupením.

Složení:
BCAA (L - leucin , L - isoleucin , L – valin), L - glutamin, citrulin malát, komplex SAA, aroma, taurin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza), protispékavé látky (oxid křemičitý), barvivo (indigo).

Upozornění:
Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Obsahuje fenylalanin – není vhodný pro osoby trpící fenylketonurií. Tento výrobek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí při pokojové teplotě, v uzavřené nádobě, na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.


Komentáře ke zboží GEAR AMINO SHOCK 366g