20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


FA Premium BCAA G POWER

 | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Fitness Authority

Kategorie

BCAA práškové

ExpediceDočasně vyprodáno
Záruční doba12/2016
Balení500g = 44 dávek
DoporučeníRozmíchejte 1 dávku /2 odměrky = 11,4g/ v 250-300 ml vody. Užijte 1/2 dávky před tréninkem a druhou 1/2 po tréninku. Dávka u chutě natural je 10g a u ovocných chutí 11,7g.
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
FA Premium BCAA G POWERFA Premium BCAA G POWER
FA Premium BCAA G POWERFA Premium BCAA G POWER

Balení
Expedice
Příchuť
Běžná cena
Sleva
Vaše cena
 
500g = 44…
Dočasně vyprodáno
599 Kč
33%
399 Kč
347 bez DPH

 

Jedinečná kombinace rozvětvených AMINOKYSELIN (BCAA) s L-Glutaminem

BCAA G-POWER je směs vysoce kvalitních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) a L-glutaminu. BCAA se skládá ze tří aminokyselin: leucinu, isoleucinu a valinu. Studie provedené na Lékařské univerzitě v Indianě (USA) ukázaly, že suplementace BCAA před a po tréninku má pozitivní vliv na regeneraci svalů po cvičení a budování svalové hmoty. Pro náročnější a tvrdší tréninky byl vyvinut přípravek spojující BCAA s L-glutaminem, který podporuje imunitní systém, snižuje riziko infekce, hraje důležitou roli při syntéze svalových bílkovin a při obnově glykogenu. Glutamin je také prekurzorem k tvorbě glutathionu - extrémně silné antioxidační látky, snižující negativní účinky volných radikálů v lidském organizmu. Potréninková regenerace s BCAA G Power z řady Premium Nutrition je tedy na dosah.


Obsah ve 11,4 g 22,8 g
L-glutamin 5 g 10 g
BCAA celkem 5 g 10 g
L-leucin 2,5 g 5 g
L-isoleucin 1,25 g 2,5 g
L-valin 1,25 g 2,5 g


Složení:
L-glutamin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma, koncentrát ze šťávy černé mrkve (jako barvivo (1)), karoten (barvivo (2)), sladidlo (sukralóza), barvivo (E104 *) 1.
*může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Upozornění:

Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Obsahuje sladidla. Neužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku výrobku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. V době užívání výrobku je doporučena vyvážená strava a zdravý životní styl. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Komentáře ke zboží FA Premium BCAA G POWER