20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Gaspari BCAA 6000 180 tbl.

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Gaspari Nutrition

Kategorie

BCAA kapslové

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení180 tablet
Doporučeníužívejte 6 tablet denně, doporučujeme zapít 500ml vody nebo vašeho oblíbeného nápoje, pro zlepšení výkonnosti užijte 3tbl 45 - 60 minut před výkonem a 3tbl ihned po výkonu
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Gaspari BCAA 6000 180 tbl.

Balení / Expedice
Příchuť
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
180 tabletDočasně vyprodáno
830 Kč
31%
569 Kč
495 bez DPH

 

Revoluční anabolický poměr esenciálních aminokyselin BCAA 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) pro maximální a dlouhodobý svalový růst. Konečně se vám do rukou dostávají BCAA v koncentraci a v poměru, který není ničím limitován! Dopřejte svým svalům dlouhodobou zásobu anabolických působků, jenž podpoří váš cíl.

Čím intenzivnějšímu tréninku se věnujete, tím více je ve svalové tkáni využívána esenciální aminokyselina L-Leucin! Svalová tkáň ji upřednostňuje ve větší míře než další dvě aminokyseliny z řady BCAA. U intenzivního hardcore silového tréninku je využitelnost L-Leucinu dokonce až 4x větší! Aby byla maximálně podpořena využitelnost esenciálních aminokyselin je však potřeba je podávat společně, a to ve specificky významném poměru! Revoluční poměr 4:1:1 vám přinese právě to, co od vašeho tréninku čekáte - tvrdší a pevnější svaly.

Ukazuje se, že suplementace BCAA má vliv na únavu. Tento efekt BCAA na organismus nastává díky tomu, že tryptofan a BCAA mají stejný přenosový systém, který umožňuje jejich transport z krve do mozku. Tryptofan je klíčový při tvorbě hormonu serotoninu, který způsobuje únavu. Díky zvýšené suplementaci BCAA dochází ke snížení transportu tryptofanu do mozku, což v konečném důsledku znamená oddálení nástupu pocitu únavy. 

Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.

Výrobek je svým zaměřením určen pro:

  • Kvalitní a rychlou regeneraci
  • Podporu nárůstu svalové hmoty
  • Zlepšení svalového výkonu
  • Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • Ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
  • Oddálení nástupu pocitu únavy
Obsah účinných látek (6 tablet)
Vitamin B6 4 mg
Vitamin B12 100 ug
L-Leucin 4000 mg
L-Isoleucin 1000 mg
L-Valin 1000 mg
Komentáře ke zboží Gaspari BCAA 6000 180 tbl.
Dávkování  |  Milda  |  Gaspari BCAA 6000 180 tbl.
 
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli není lepší při nabírání svalové hmoty, užívat Gaspari BCAA 6000 jenom po ukončení tréninku. A zda je nutné je užít ihned po ukončení... Děkuji! Méně informací
RE: Dávkování  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, BCAA aminokyseliny lze užít jen po ukončení výkonu a není nutné je užívat, osobně užívám BCAA aminokyseliny pouze v dietním období jinak užívám po výkonu klasický gainer.
RE: Dávkování  |  kkkk 
 
Aké je potom dávkovanie v diétnom období? Napríklad keď ráno na lačno behám a po obede si dám risovacku v posilke?
RE: Dávkování  |  Fitness trenér 
 
BCAA aminokyseliny užijte ihned po probuzení a krátce po skončení výkonu. To samé učiníte i při tréninku ve fitness centru.
BCAA   |  Honza  |  Gaspari BCAA 6000 180 tbl.
 
Dobrý den, zjistil jsem že tento protein http://www.fitness.cz/proteiny-na-rust-svalu-nad-1500g/nutrend-whey-core-100-s143667298 má vyšší hodnoty (hlavně L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin)než tyto BCAA. Proto bych se chtěl zeptat jestli nejsou tyto BCAA k tomuto proteinu zbytečná nebo má toto složení každý protein. Po případě jaký protein a bcaa by jste mi doporučil k nabrání sval.hmoty. Děkuji Více informací
RE: BCAA  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, osobně užívám BCAA aminokyseliny hlavně v dietním režimu. pokud chcete nabrat svalovou hmotu, tak bych do kombinace s proteinem zařadil gainer např. Weider SUPER MEGA MASS 2000 / 3000g. Protein bych ponechal právě od firmy Nutrend Whey Core 100.