20+ let

230 000+ FB fanoušků

3 000 000+ objednávek


Universal ANIMAL NITRO

 | akční zboží | sleva
HodnoceníRate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobce

Universal

Kategorie

Aminokyseliny - tablety

ExpediceDočasně vyprodáno
Balení44 balíčků
Nákup v zahraničíSlovenskoSlovenskoMaďarskoMaďarsko
Universal ANIMAL NITRO

Balení / Expedice
Pro lepší cenu se přihlaste nebozaregistrujte!
44 balíčkůDočasně vyprodáno
1 522 Kč
21%
1 199 Kč
1 043 bez DPH

 

Krátká charakteristika:

  • Zvětšuje sílu svalů a svalovou hmotu
  • Výrazně urychluje regeneraci
  • Zabraňuje ochabnutí svalů při námaze
  • Nejlepší aminokyselinový doplněk na světě

Za jakým účelem se výrobek používá?
Animal Nitro je prvním a posledním doplňkem, který obsahuje pravidelné proporce těch aminokyselin, které jsou nezbytné ke tvorbě svalové hmoty a mají stejné složení jako svalové bílkoviny. Tento komplex byl pojmenován Human Muscle Protein Complex – HMPC. Nachází se pouze v Animal Nitro. HMPC  má ve svém složení speciální ,,volné“ aminokyseliny, které nemají chemické vazby omezjuící jejich maximální účinnost. Díky tomu, že je využíváno 100% volných aminokyselin HMPC, zaručuje Animal Nitro příjem přesně kontrolovaných dávek takových aminokyselin, které se mohou dostat do krevního oběhu skrze originální transportní systém. Každé balení zahrnuje 5000 mg volných aminokyselin (HMPC ). Po jejich strávení vytvářejí speciální velkou dávku ( ochrannou „hmotu“), která aktivuje účinnější fungování jater. Je to klíčová vlastnost, jelikož játra shromažďují a rozkládají běžné aminokyseliny (např. ty, které se nacházejí v bílkových doplňcích, takových jako je syrovátka a jiné konvenčni aminokyselinové doplňky) na močovinu, odpadový produkt. Ve spojení s posilováním Animal Nitro zvětšuje sílu svalů a svalovou hmotu, navíc s příjmem většího množství výživných látek a s rychlejší regenerací doprovázené budováním svalové hmoty.

Dávkování:
1 dávka jsou 2 sáčky – užívej dvakrát denně, zapíjej sklenicí vody. První sáček ráno nalačno, druhý před tréninkem. Neužívej déle než po dobu 3 týdnů, po kterém by mělo nastat období týdenní pauzy.

Obsah účinných látek v dávce (2 balíčky)
Vitamin B6 500 mcg
Niacin  10 mg
Human Muscle Protein Complex 
Arginin, Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, Threonin, Valin
4995 mg
Pro BCAA Complex 
Leucin  3500 mg
Isoleucin  1690 mg
Valin  1815 mg

Jak vznikla „old school“ řada ANIMAL ?
V roce 1981 biochemici a dietologové objevili že "paky", neboli pakety individuálně naplněny kombinací tabletek a kapslí jsou dokonalým systémem podávání suplementů pro vzpěrače světové třídy, pro které jsou důležité fungující, silné a kompletní prostředky. V roce 1983, po dvou letech výzkumů, byl vyroben první Animal Pak z produkční linie Animal firmy UNIVERSAL, čímž začala nová historie. Od této doby uplynuly dvě dekády, nespočetné zkoušky ze strany jiných výrobců a Animal Pak je pořád nejlépe prodávaný kulturistický paket na světě ! Dnes společně s Animal Test, Animal Stak 2, Animal Cuts, Animal M Stak, Animal Flex, Animal Omega a Animal Nitro se stal nejpopulárnějším prostředkem mezi kulturisty "staré školy", tedy těch, které interesuje pouze tvrdý trénink. V každém z vyjmenovaných výrobků nelezneš tablety a kapsle samostatně zabalené do sáčků. Jeden sáček, jedna dávka a ohromné množství účinných látek tak přijmeš bez chyb a omylů. Jestli vám jde o skutečně kvalitní suplementaci, je to stejné jak s tréninkem, neexistuje možnost kompromisu.

Upozornění:
Není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let, pro gravidní a kojící ženy. Souběžně s přípravkem je nutné přijímat dostatek tekutin. Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25°C mimo dosah dětí ! Určeno pro zvláštní výživu, obzvláště pro sportovce.

Komentáře ke zboží Universal ANIMAL NITRO
animal pak s mass xxplosion  | Anonymní uživatel  |  Universal ANIMAL NITRO
 
Dobrý den,trénuji ráno na lačno a v posilovně provádím silově vytrvalostni trénink cca 45 až 70 minut. Vzhledem k tomu,že nenabízíte žádný tréninkový suplement tak při tréninku používám Mass XXplosion od Nutrexu(obsahuje 30g carbohydrates,protein 10g,calcium 80mg,magnezium 50mg,phosphorus 40mg,potassium 50mg,sodium 120mg,creatine 3g,arginine 1g ,ale hlavně - bcaa 6g). Rád bych s tímto výrobkem užíval Animal Nitro,který patří mezi špičku v doplňcích. Chci se zeptat zda mohu tuto kombinaci použít právě z důvodu,že animal nitro má čisté a přesně dávkované kvalitních amino, a aby nedošlo k překombinování a jejich znehodnocení s výše jmenovaným výrobkem? Děkuji za odpověď Méně informací
RE: animal pak s mass xxplosion  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, ano, kombinace Mass XXplosion + Animal Nitro, je vhodná.
Dotaz  |  Petr  |  Universal ANIMAL NITRO
 
Dobrý den,
Lze kombinovat s No Explode a Nitrixem od BSN či je to už zbytečné?.. Dále bych se chtěl zeptat zda je možné do této kombinace ještě přidat tribulus?
Děkuji za odpověď Více informací
RE: Dotaz  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, kombinace NO-Xplode + Animal Nitro + Nitrix + Tribulus Terrestris, je vhodná, nevidím v tom problém.
Dotaz  |  Tom  |  Universal ANIMAL NITRO
 
Přeji pěkný den... Mohu Animal nitro kombinovat s Crea-Trixem od Amix...? Více informací
RE: Dotaz  |  Fitness trenér 
 
Dobrý den, neznám Vámi zmiňovaný doplněk "Crea-Trix", takže Vám na dotaz nemohu odpovědět.